Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Нова захоплююча екскурсія “Чарівний світ кіно та телебачення”

30 вересня 2017 року співробітники дирекції «Дипсервіс» організували і провели нову захоплюючу екскурсію “Чарівний світ кіно та телебачення”, в якій взяли участь Генеральний секретар Представництва ГУАМ із синами, Консул Південно-Африканської Республіки із доньками, співробітники посольств Норвегії, ФРН, Австрії та Канади.

03/10/2017 11:15:15

Перший міжнародний гольф-турнір серед представників дипломатичного корпусу акредитованого в Україні 

27 вересня 2017 року у еколого-рекреаційному гольф-центрі “Козин” відбулася виїзна зустріч та Перший міжнародний турнір з гольфу серед представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні. Дипломати відвідали екологічно-рекреаційні гольф-маршрути, насолодилися краєвидами та свіжим повітрям Київщини.

03/10/2017 16:05:53

Прес-конференція в медіа-центрі 

26 вересня у медіа-центрі ГДІП було проведено прес-конференцію щодо участі представників дипломатичного корпусу у Міжнародному інвестиційному форумі «InCo–2017», який відбудеться 12 жовтня 2017 року у Запоріжжі.

28/09/2017 15:58:08