Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Зустріч у резиденції Посла Малайзії

26 червня 2017 року відбулась урочиста вечеря в резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Малайзії в Україні. Серед запрошених на захід були генеральний директор ГДІП Павло Кривонос, Хоссам Ельдін Алі, Надзвичайний і Повноважний Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні, Алішер Абдуалієв, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні, Дарія Карякіна, генеральний директор проекту OUTLOOK, та співробітники ДП «ГДІП».

27/06/2017 15:42:08

Автобусна екскурсія до «Межигір'я» 

24 червня 2017 року співробітники дирекції «Дипсервіс» провели автобусну екскурсію до «Межигір’я» - колишньої резиденції екс-Президента України В.Януковича, в якій взяли участь співробітники посольств Австрії, Великобританії, ФРН, Туреччини, Франції, представництв ЄС та ООН.

26/06/2017 15:21:43

Рекордна в Україні йога-сесія

18 червня в Києві відбулася найбільша в Україні йога-сесія, присвячена Міжнародному дню йоги та 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Індією. Під час проведення йога-сесії на Хрещатику встановили національний рекорд.

20/06/2017 15:18:48