Україна дипломатична

Науковий щорічник «Україна дипломатична»

Серія видань «Бібліотека наукового щорічника «Україна дипломатична»

Дипломатичний корпус

 

Новини:

Привітання з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

23 серпня в Україні відзначають День Державного прапора – однієї з офіційних емблем нашої держави, яка символізує суверенітет. Цьогоріч, в цей день більше 400 працівників Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв розгорнули жовто-блакитний стяг, як символ гордості за свою країну. Також, з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, колектив генеральної дирекції підготував відеопривітання, заспівавши Державний гімн України у музичному супроводі ансамблю ГДІП «Калиновий Гай».

23/08/2017 12:42:50

Зустріч на підприємстві «Чайка»

17 серпня 2017 року в позаробочий час після 19 години на території рибного господарства ДП «Чайка» відбулася зустріч представників Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв та керівників дипломатичних місій сімох країн: Азербайджану, Афганістану, Казахстану, Македонії, Молдови, Угорщини та Узбекистану.

22/08/2017 13:38:23

У Харкові бійцям 57-ї окремої механізованої бригади передано мобільний лазнево-пральний комбінат 

16 серпня 2017 року делегація ДП «ГДІП», на чолі з першим заступником генерального директора Сергієм Бондаренком, урочисто передала майору Сергію Мамонову мобільний лазнево-пральний комбінат, який придбано за добровільні внески трудового колективу генеральної дирекції для воїнів 57-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, які зараз виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

17/08/2017 11:44:59