Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Вітання з Ювілеєм!

11 грудня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з ювілеєм Площинську Аллу Миколаївну, провідного бухгалтера сектору обліку заробітної плати та фінансових результатів централізованої бухгалтерії. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, рівноваги та невпинного руху вперед!

11/12/2018 07:56:48

Підписано угоди між Посольством Німеччини в Україні та ДП «ГДІП» на кадрове та бухгалтерське обслуговування 

03 грудня 2018 року в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні (м. Київ) відбулася заключна зустріч представників Посольства та співробітників дирекції «Інпредкадри» державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

07/12/2018 09:41:04

Вітання з Ювілеєм!

02 грудня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає з 40-річним ювілеєм Кота Олега Володимировича, старшого сторожа відділу охорони дирекції «Інпредкадри». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, енергії, сил, добробуту та достатку!

03/12/2018 08:50:32