Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Найпопулярніша пішохідна екскурсія «Архітектура адміністративного Печерська» 

22 квітня 2017 року співробітники дирекції «Дипсервіс» провели найпопулярнішу пішохідну екскурсію «Архітектура адміністративного Печерська», в якій взяли участь Керівник Адміністрації Представництва ЄС з чоловіком та співробітники посольств Литви, Франції, США й ФРН.

24/04/2017 11:37:04

Зустріч з представниками Посольства Республіки Ірак 

20 квітня 2017 року в приміщенні Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв відбулась зустріч з дипломатами Посольства Республіки Ірак, в рамках якої були здійснені ознайомчі візити в дирекції «Дипсервіс» та «Автоцентр» і презентовані основні послуги, які надає ДП «ГДІП» для дипломатичного корпусу в Україні. Представники посольства залишились задоволеними отриманою інформацією і знайшли чимало нових можливостей для майбутньої співпраці.

24/04/2017 10:31:25