Герб

Напрями діяльності:

- Забезпечення функціонування іноземних дипломатичних представництв, акредитованих в Україні;

- Розміщення і обслуговування іноземних дипломатичних місій, іноземних організацій в Україні, а також їхнього персоналу;

- Організація та виконання роботи з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів;

- Здійснення інвестиційної, консультаційної та інших видів діяльності, виконання завдань, визначених Органом управління майном;

- Сприяння у відродженні національної культури та мистецтва, охорона культурно-історичних пам’яток, навколишнього природного середовища. 

Новини:

Вітання з Ювілеєм!

15 серпня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Богдан Тетяну Леонідівну, головного диспетчера автоколони дирекції «Автоцентр», з ювілеєм за стажем роботи - 25 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, радості, світлої долі та злагоди!

15/08/2018 07:22:16

Вітання з Ювілеєм!

08 серпня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Ріпенко Григорія Якимовича, монтажника санітарно-технічних систем і устаткування 6 розряду дирекції «Автоцентр», з ювілеєм за стажем роботи - 30 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, вдачі, наснаги та добробуту!

08/08/2018 09:35:53

Дирекція "Автоцентр" пропонує послугу з діагностики та заправки автомобільних кондиціонерів.

Станція для заправки та діагностики автомобільних кондиціонерів в змозі працювати з усіма системами легкових, вантажних автомобілів. Оснащена автоматичними функціями для відкачування і переробки хладогенту, а також для відкачування та оновлення оливи. Має автоматичні клапани які контролюють подачу газу та програмні налаштування, тому процес заправки кондиціонерів здійснюється в автоматичному режимі.

03/08/2018 09:14:52