Послуги

Послуги Дирекції "Рембудексплуатація"

Послуги Дирекції "Автоцентр"

Послуги Дирекції "Дипсервіс"

Послуги Дирекції "Інпредкадри"

Послуги у галузі нерухомості

Юридичні послуги

 

Новини:

Вітаємо з Ювілеєм! 

20 квітня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Колодяжну Наталію Василівну, заступника генерального директора з фінансово-економічних питань, з ювілеєм - 35 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку, гармонії, успіхів та наснаги для подальших звершень!

20/04/2018 10:22:23

Анонс: Гольф-турнір «Тріумф весни!»

Весна нарешті прийшла і магія природи витає навколо озер та луків Козина! Маючи різноманітну та багату флору і фауну, природні гольф-поля різного рівня складності та покриття світового рівня, унікальний гольф-клуб в Козині, якій співіснує в гармонії з природою, чекає на Вас! Президент та Рада Козинського гольф-клубу запрошують прийняти участь у турнірі, присвяченому відкриттю сезону 2018, який відбудеться 21 квітня.

18/04/2018 10:48:51

День пожежної охорони

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. У зв’язку з цим у кожній дирекції ГДІП відбулися навчання з питань пожежної безпеки. Співробітники ДП “ГДІП” не тільки пригадали основні положення щодо запобігання пожеж, формування безпечних умов роботи, а й спробували користуватися вогнегасником. Також згадали та ознайомилися зі змінами Правил пожежної безпеки в Україні.

18/04/2018 07:54:20