Медіа-центр

Медіа-центр забезпечує проведення прес-конференцій, презентації, лекцій, творчих зустрічей, семінарів, брифінгів тощо.

Приміщення оснащено новими технічними засобами звуку, відеотрансляції, технікою для оперативного друку та окремою робочою комп’ютерною зоною, призначений для роботи іноземних кореспондентів, представників ЗМІ та посольств.

Стежте за заходами медіа-центру на Фейсбук сторінці: https://www.facebook.com/gdipcenter/ 

Адреса: вул. Пирогова, 6-А

Тел.: +38 (067) 245 71 70

Відгуки про роботу ДП "ГДІП"

Новини

Фотогалерея

Новини:

Вітаємо з Ювілеєм! 

20 квітня 2018 року Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв вітає Колодяжну Наталію Василівну, заступника генерального директора з фінансово-економічних питань, з ювілеєм - 35 років в ДП «ГДІП». Бажаємо міцного здоров’я, щастя, достатку, гармонії, успіхів та наснаги для подальших звершень!

20/04/2018 10:22:23

Анонс: Гольф-турнір «Тріумф весни!»

Весна нарешті прийшла і магія природи витає навколо озер та луків Козина! Маючи різноманітну та багату флору і фауну, природні гольф-поля різного рівня складності та покриття світового рівня, унікальний гольф-клуб в Козині, якій співіснує в гармонії з природою, чекає на Вас! Президент та Рада Козинського гольф-клубу запрошують прийняти участь у турнірі, присвяченому відкриттю сезону 2018, який відбудеться 21 квітня.

18/04/2018 10:48:51

День пожежної охорони

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. У зв’язку з цим у кожній дирекції ГДІП відбулися навчання з питань пожежної безпеки. Співробітники ДП “ГДІП” не тільки пригадали основні положення щодо запобігання пожеж, формування безпечних умов роботи, а й спробували користуватися вогнегасником. Також згадали та ознайомилися зі змінами Правил пожежної безпеки в Україні.

18/04/2018 07:54:20