22-га річниця дирекції «Інпредкадри» ДП ГДІП

Напередодні Різдвяних свят, 5 січня 1996 року, з метою удосконалення та оптимізації структури Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, наказом генерального директора Кривоноса Павла Олександровича було створено новий підрозділ ГДІП – дирекцію «Інпредкадри».

З 22-ою річницею співробітників дирекції привітали генеральний директор Павло Олександрович Кривонос, голова профспілкової організації Валентина Іванівна Михайлова, голова трудового комітету Микола Вікторович Волковінський та начальник відділу кадрів Надія Василівна Федченко.

Сьогодні на обслуговуванні дирекції знаходяться 722 іноземних представництва. Зокрема, серед них - 80 дипломатичних представництв та 4 Міжнародні організації, 42 Проекти технічної допомоги та 592 представництва іноземних фірм та компаній, котрі успішно ведуть бізнес в Україні.

В дирекції «Інпредкадри» успішно працюють понад 100 співробітників: більше ніж 40 працівників надають кадрові, фінансові, юридичні та інші послуги, понад 60 чоловік здійснюють охорону об’єктів Генеральної дирекції.

Генеральний директор щиро подякував усім співробітникам дирекції за сумлінну роботу та вручив нагороди найкращим за вагомий особистий внесок у справі обслуговування іноземних представництв, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та високу професійну майстерність - Архипенко Тамарі Михайлівні, Кубік Олені Володимирівні, Грабовській Віталіні Казимирівні, Хрущ Ірині Миколаївні, Бондаренко Олені Віталіївні.

Співробітники дирекції «Інпредкадри» дружніми оплесками привітали нагороджених і подякували керівництву за увагу та небайдуже ставлення до підлеглих.