АНОНС: Турнір «Меч князя Святослава»

15 квітня 2017 року в «Парку Київська Русь» відбудеться неймовірно захоплюючий захід «Меч князя Святослава» – відбірковий турнір на Чемпіонат світу з середньовічного бою по версії IMCF.

Середньовічний бій, який наприкінці 2016 року був визнаний Міністерством молоді та спорту як неолімпійський вид спорту, з колосальною швидкістю набирає популярності. На Вас чекають запеклі змагання бійців як один на один, так і в групових номінаціях, у повному лицарському обладунку зі зброєю, що є точною реконструкцією середньовічної. За результатами турніру 50 переможців в кінці травня поїдуть в Данію на Чемпіонат світу з середньовічного бою.

Під час відбіркового турніру можна буде не лише побачити видовищні бої, які триватимуть до пізнього вечора, а й зануритись в атмосферу стародавнього Києва та Київської Русі. «Парк Київська Русь» відтворює культурний та архітектурний образ Дитинця Києва V-XIII століть у його історичних розмірах і пропонує гостям: послуги княжої конюшні, середньовічного тиру та монетного двору; побачити експозицію кораблебудування з єдиною в світі реконструкцією лодії Київської Русі та катівню, де можна cфотографуватись у борговій ямі чи біля кайданів; насолодитись смарагдовим озером для відпочинку та відвідати магазин сувенірів, подарунків та амулетів Київської Русі. Стравами княжих кухарів пригостять у корчмі «Веселий варяг» та просто неба. Залишитися на ночівлю можна у будинку готельного типу «4 кімнати», який знаходиться в 5 хвилинах від Дитинця.

Як дорослим, так і дітям буде цікаво покататися на конях, постріляти з лука, відкарбувати монету «на щастя», взяти участь у різних майстер-класах з народних ремесел або сфотографуватися в історичних костюмах на фоні стародавніх споруд.

Вартість вхідного квитка 250 грн., для пенсіонерів та студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн., для дітей дошкільного віку – безкоштовно.

«Парк Київська Русь» розташований у с. Копачів Обухівського району Київської області. Маршрутні таксі із Києва відправляються від станції метро «Видубичі». Більш детальна інформація - на сайті www.parkkyivrus.com.