АНОНС: Старт нового проекту "Diplomatic Greetings"

9 грудня пройде незвичайний майстер-клас з виготовлення шалей, сумочок і декорування подушок, який проведе дружина Посла Пакистану в Україні Пані Сіма Аттар.

Сіма Аттар навчить гостей зустрічі тонкощам традиційного пакистанського ремесла. Як дипломований фахівець та досвідчений викладач курсів з дизайну текстилю для студентів, Сіма Аттар поділиться секретами створення орнаментів на котоні.

Заходи в рамках проекту «Diplomatic greetings», створені дивувати своїми форматами. Заплановано проведення лекцій Послів іноземних держав, дегустації національних кухонь, майстер-класи, екскурсії в посольства, відвідування дипломатичних прийомів, культурно-мистецьких заходів, організованих дипломатичними місіями (концерти, кінопокази, виставки, національні свята, зустрічі з видатними особистостями інших країн).

З моменту відкриття Медіа-центру (вул. Пирогова, 6-А), ГДІП вже організував і провів кілька освітніх і наукових проектів за участю Послів Бельгії, Пакистану, Індії, Болгарії, Кореї, Малайзії, Міністерства закордонних справ України, українських дипломатів та вчених.

Маючи за плечима такий досвід та надійного партнера, ми вирішили об’єднати зусилля з OUTLOOK і проводити заходи в рамках проекту “Diplomatic Greetings”.

Квитки на унікальний майстер-клас буде розіграно на сторінці GDIP Media Center за посиланням : https://www.facebook.com/gdipcenter/

Дата і час: 09 грудня, 12.00

Місце: вул. Пирогова, 6-А (Медіа-центр ГДІП)

З питань акредитації для ЗМІ: 096 972 55 48, lookarchive@ukr.net