Будинки в оренду та на продаж

нa 19.07.2018


- вул. Хмельницького Богдана (Шевченківський р-н). Триповерховий будинок з мансардою та цокольним поверхом загальною площею 823,1 кв.м. В будинку проводиться капітальний ремонт, встановлено ліфт, гранітні сходи. Оздоблення можливо з урахуванням побажань орендаря. Вартість оренди договірна.


- вул. Верхній Вал (Подільський р-н). Нежитловий триповерховий будинок з ліфтом загальною площею 2172,28 кв.м. Будинок є історичною пам’яткою архітектури. На сьогодні виконуються ремонтні роботи з заміною перекриття, даху, комунікаційних та електротехнічних систем, внутрішнього та зовнішнього оздоблення. Будинок має своє внутрішнє подвір’я, де можливе паркуванням до 15 автомобілів. Вартість продажу договірна. 


- вул. Верхньогірська (Печерський р-н). П’ятиповерховий новий офісний будинок з мансардою та підвалом загальною площею 1166 кв. м, корисною площею 1027 кв. м, є ліфт. Будинок оснащений: сучасною автономною системою опалювання, яка складається з електричного підігріву підлоги, сонячних батарей, системи теплозбереження, а також системою вентиляції, пожежною та охоронною сигналізаціями. На продаж будинок пропонується з зовнішнім оздобленням фасаду гранітом, внутрішнім оздобленням приміщень загального користування та сходів, санвузлів, кухонь. Приміщення офісів без внутрішніх перегородок та чистового оздоблення, є парковка для 9 автомобілів. Земельна ділянка площею 0,049 га у власності, є можливість збільшення земельної ділянки на 0,2 га. Вартість продажу чи оренди договірна.


- вул. Ярославів Вал (Шевченківський р-н). Окремий фасадний чотириповерховий з мансардним та цокольним поверхами будинок після реконструкції загальною площею 2625 кв.м з огородженим подвір’ям для паркування 10–12 автомобілів. Будинок потребує завершення оздоблювальних робіт. Земельна ділянка площею 0,0787 га. Вартість оренди чи продажу договірна.


- пров. Лук’янівський (Шевченківський р-н). Двоповерховий новий будинок з мансардним та цокольним поверхами загальною площею 1086,0 кв.м. Будинок з ремонтом, оснащений ліфтом. Земельна ділянка площею 0,10 га розташована на узгір’ї з чудовим краєвидом міста. Загальна кількість паркомісць - 23. Вартість продажу узгоджується з власником.


- вул. Велика Житомирська (Шевченківський р-н). Триповерховий фасадний будинок загальною площею 548 кв.м з ремонтом. Будинок має огороджене подвір’я для паркування 4-х автомобілів. Є проектна документація на прибудову з можливим збільшенням площі до 1268 кв.м. Земельна ділянка площею 0,033 га у власності. Вартість оренди договірна.


- вул. Жамбила Жабаєва (Шевченківський р-н). Дев’ять двоповерхових таун-хаузів з мансардою та цокольним поверхом. Площа одного будинку 359,6 кв.м. Будинок має два входи, гараж на 2 автомобілі, автономне опалення. Площа земельної ділянки під забудовою таун-хаузів 0,2962 га. Двір будівлі виходить на територію Посольства США. Можливий продаж частини комплексу. Вартість продажу чи оренди договірна.


- вул. Глибочицька (Шевченківський р-н). В офісному центрі загальною площею 4000 кв.м пропонуються в оренду приміщення від 400 кв.м. На прибудинковій території можливе паркування необхідної кількості машин. Вартість оренди договірна.


- вул. Лаврська (Печерський р-н). Двоповерховий новий будинок з мансардою та підвалом загальною площею 1000 кв.м з ремонтом. Земельна ділянка 0, 07 га. Вартість продажу чи оренди договірна.