Будівельні проекти

Спорудження нових, реконструкція та капітальний ремонт існуючих об'єктів

1. Зведені будинки: Посольства Королівства Нідерландів на Контрактовій пл., 7, Посольства Республіки Білорусь на вул. Коцюбинського Михайла, 3, офісно-житлові будинки на бульв. Українки Лесі, 21, вул. Гоголівській, 4, вул. Артема, 12, вул. Пирогова, 2-А; спортивно-оздоровчий комплекс для відпочинку дипломатів та їх родин на вул. Курортній, 9 в смт. Пуща-Водиця, житловий комплекс на вул. Тургенєвській, 46 - вул. Павлівській, 11, житловий будинок на вул. Златоустівській, 47-49, ресторан «Мисливець» на острові Гідропарк в урочищі «Передмістна Слобідка».

2. Проведено реконструкцію офісних приміщень та будинків посольств: Республіки Хорватія на вул. Артема, 50/51, Королівства Норвегії на вул. Стрілецькій, 15, Республіки Узбекистан на вул. Володимирській, 16, Республіки Куба у пров. Бехтерєвському, 5, Республіки Туркменістан на вул. Пушкінській, 6, Румунії на вул. Коцюбинського Михайла, 8 та консульського відділу Румунії на вул. Гоголівській, 4, Арабської Республіки Єгипет на вул. Обсерваторній, 19, Резиденції Посла Республіки Індія на вул. Ярославів Вал, 3, Резиденції Посла Федеративної Республіки Німеччина на вул. Горького, 15 та інших; житлових будинків на вул. Федорова Івана, 12, вул. Франка Івана, 24-А та вул. Тарасівській, 21.

3. Проведена реконструкція будинків на вул. Ярославів Вал, 22, 24, 26 під розміщення чотирьохзіркового готелю «Редіссон Сас Київ».

4. За сприяння ГДІП були оформлені земельні ділянки в постійне користування та оренду посольствам Канади, Грузії, Литовської Республіки, Італійської Республіки, Святого престолу (Ватикан), США, Республіки Туреччина та іншим.

5. Оформлено свідоцтво на право власності на будинок дипломатичного представництва Святого престолу (Ватикан) на вул. Тургенєвській, 40-А.

6. За сприяння ГДІП у 20-ту річницю падіння муру, що розділяв Берлін, Німеччину та Європу біля будівлі Посольства Федеративної Республіки Німеччина в м. Києві на вул. Хмельницького Богдана, 25 встановленофрагмент Берлінського муру. Фрагменти муру стали символами свободи, вони встановлені у багатьох великих містах світу: Нью-Йорку, Мадриді, Буенос-Айресі, Ризі, а відтепер і в Києві.

7. Проведена комплексна забудова земельної ділянки на вул. Авіаконструктора Сікорського Ігоря, 4-6 у Шевченківському районі м. Києва, яка включає:

 • семиповерховий адміністративний будинок ГДІП;
 • чотири 25-ти поверхові житлові будинки та підземний паркінг;
 • об’єкти благоустрою;
 • дитячі майданчики.

8. Виконано капітальний ремонт будинку Посольства Латвійської Республіки на вул. Мазепи Івана, 6, літер «Б» у Печерському районі м. Києва, встановлено автономний генератор та виконано благоустрій території.

9. Виконано реконструкцію будівель на вул. Героїв космосу, 8-Б для розміщення дирекції «Автоцентр», яка включає:

 • адміністративну будівлю;
 • критий автопаркінг на 90 а/машин;
 • мийки для легкового та вантажного а/транспорту;
 • ремзону з сучасним обладнанням, яка дає можливість провести ремонт автомобілів підвищеної складності;
 • кімнати відпочинку для розміщення водіїв транзитного транспорту;
 • влаштування твердопаливної котельні;
 • ремонт інженерних мереж;
 • благоустрій території.

10. Здійснено реконструкцію приміщень будинку на вул. Гончара Олеся, 33, літер «Б» для розміщення підрозділів дирекції «Рембудексплуатація», яка включає:

 • оперативно-диспетчерську службу з експлуатації та ремонту об’єктів нерухомості та інженерних мереж;
 • місце для розміщення дипломатичної кореспонденції.

11. Виконано капітальний ремонт будівлі та технічних служб Посольства Чеської Республіки на вул. Ярославів Вал, 34.

Проекти, що реалізуються

1. На вул. Труханівській, 1-Г у Дніпровському районі м. Києва проводиться реконструкція нежитлової будівлі бази відпочинку. Реконструкція передбачає надбудову третього поверху. На першому поверсі буде розташовано кафетерій на 20 місць, буфет на 17 місць та тераса для відпочинку. На другому та третьому поверхах буде розміщено по 5 кімнат для тимчасового проживання із санвузлами.

2. На вул. Златоустівській, 27, 35, 37-39 у Шевченківському районі м. Києва розпочато спорудження чотирьохсекційного житлового комплексу, поверховістю - 12-20 поверхів з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

3. На бульв. Шевченка Тараса, 29 у Шевченківському районі м. Києва розпочато реконструкцію будинку з прибудовою та надбудовою, в якому розташована Резиденція Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні.

Проекти, що перебувають у стадії розробки

1. На вул. Гоголівській, 44-46 у Шевченківському районі м. Києва планується спорудження житлового комплексу з підземним паркінгом.

2. На бульв. Дружби народів, 13-а, у Печерському районі м. Києва на земельній ділянці площею 1,1 га планується спорудження комплексу дипломатичних представництв.

3. На даний час ведуться пошуки інвестора для освоєння земельної ділянки, площею 89,4151 га, на вул. Богатирській на північ від затоки «Верблюд» в урочищі «Оболонь» в Оболонському районі м. Києва.