БУДІВЕЛЬНІ ПРОЕКТИ

Спорудження нових, реконструкція та капітальний ремонт існуючих об'єктів

1. За участю та сприяння ДП "ГДІП" споруджені будинки: Посольства Королівства Нідерландів на Контрактовій площі, 7; Посольства Республіки Білорусь на вул. Коцюбинського Михайла, 3; житлові будинки на бульв. Українки Лесі, 21, вул. Гоголівській, 4, вул. Січових Стрільців (Артема), 12, вул. Пирогова, 6-А; житловий комплекс на вул. Тургенєвській, 46 - вул. Павлівській, 11, житловий будинок на вул. Златоустівській, 47-49 та інші.

2. Проведено реконструкцію офісних приміщень та будинків посольств: Республіки Хорватія на вул. Січових Стрільців (Артема) 50/51, Королівства Норвегії на вул. Стрілецькій, 15, Республіки Узбекистан на вул. Володимирській, 16, Республіки Куба у пров. Бехтерєвському, 5, Республіки Туркменістан на вул. Пушкінській, 6, Румунії на вул. Коцюбинського Михайла, 8 та консульського відділу Румунії на вул. Гоголівській, 4, Арабської Республіки Єгипет на вул. Обсерваторній, 19, Малайзії на вул. Арсенальній, 18, Резиденції Посла Республіки Індія на вул. Ярославів Вал, 3, Резиденції Посла Федеративної Республіки Німеччина на вул. Антоновича (Горького), 15, Представництва НАТО на вул. Сікорського Ігоря Авіаконструктора, 4-Л та інших; будинків на вул. Федорова Івана, 12, вул. Стрілецькій, 12.

3. Виконано реконструкцію з прибудовою приміщень і реконструкцію інженерних мереж Резиденції Надзвичайного і Повноважного Посла Японії на бульв. Шевченка Тараса, 29 у Шевченківському районі м. Києва.

4. За участі ДП "ГДІП" проведено реконструкцію будинків на вул. Ярославів Вал, 22, 24, 26 під розміщення чотиризіркового готелю «Редіссон Сас Київ».

5. За сприяння ДП "ГДІП" були оформлені земельні ділянки в постійне користування та оренду посольствам Канади, Грузії, Литовської Республіки, Італійської Республіки, Святого престолу (Ватикан), США, Республіки Туреччина та іншим.

6. Оформлено свідоцтво на право власності на будинок дипломатичного представництва Святого престолу (Ватикан) на вул. Тургенєвській, 40-А.

7. За сприяння ГДІП у 20-ту річницю падіння муру, що розділяв Берлін, Німеччину та Європу, біля будівлі Посольства Федеративної Республіки Німеччина в м. Києві на вул. Хмельницького Богдана, 25 встановлено фрагмент Берлінського муру. Фрагменти муру стали символами свободи, вони встановлені у багатьох великих містах світу: Нью-Йорку, Мадриді, Буенос-Айресі, Ризі, а відтепер і в Києві.

8. Проведена комплексна забудова земельної ділянки на вул. Авіаконструктора Сікорського Ігоря, 4-6 у Шевченківському районі м. Києва, яка включає:

• семиповерховий адміністративний будинок ДП "ГДІП";

• чотири 25- поверхові житлові будинки та підземний паркінг;

• об’єкти благоустрою;

• дитячі майданчики.

9. Виконано капітальний ремонт будинку Посольства Латвійської Республіки на вул. Мазепи Івана, 6, літер «Б» у Печерському районі м. Києва, встановлено автономний генератор та виконано благоустрій території.

10. Виконано реконструкцію будівель на вул. Героїв космосу, 8-Б для розміщення дирекції «Автоцентр», яка включає:

• адміністративну будівлю;

• критий опалюваний паркінг на 90 автомобілів;

• мийки для легкового та вантажного автотранспорту;

• ремонтну зону на 10 автопідіймачів;

• кімнати відпочинку для розміщення водіїв транзитного транспорту;

• автономну твердопаливну котельню;

• відновлені інженерні мережі;

• благоустрій території.

11. Здійснено реконструкцію приміщень адміністративного будинку на вул. Гончара Олеся, 33, літер «Б» для розміщення підрозділів дирекції «Рембудексплуатація», яка включає:

• цілодобову оперативно-диспетчерську службу з експлуатації та ремонту обладнання та інженерних мереж об’єктів нерухомості;

• офісні та побутові приміщення для працівників;

• скриньки дипломатичної пошти для посольств і представництв міжнародних організацій.

12. Виконано капітальний ремонт будівлі та інженерних мереж Посольства Чеської Республіки на вул. Ярославів Вал, 34.

Проекти, що перебувають у стадії опрацювання

1. Тривають пошуки партнерів для освоєння земельної ділянки, площею 89,4151 га, на вул. Богатирській на північ від затоки «Верблюд» в урочищі «Оболонь» в Оболонському районі м. Києва з цільовим призначенням "для будівництва та експлуатації гольф-клубу для обслуговування дипломатичного корпусу".

2. Тривають пошуки партнерів для відбудови дитячого садочка (або іншого закладу освіти) для персоналу дипломатичних представництв і мешканців м. Києва на вул. Коперніка, 27-А (земельна ділянка орієнтовною площею 0,43 га) шляхом реконструкції з надбудовою недіючої двоповерхової будівлі, де має бути створено найсучасніший комплекс з дитячими майданчиками і мистецькими студіями, танцювальним класом, фізкультурними і гімнастичними залами, фруктовим садом, ландшафтним дизайном, міні-звіринцем та іншими елементами освітньої, художньої і фізичної інфраструктури.