Делегація Міжнародного трейд-клубу відвідала Вінницьку область

7-8 вересня 2017 року до м. Вінниця прибули представники громадської організації «Міжнародний Трейд-клуб», серед яких були представники дипломатичних місій таких країн як: Республіка Польща, Литовська Республіка, Румунія, Королівство Іспанія, Чеська Республіка, Китайська Народна Республіка, Норвегія, Угорщина, Республіка Німеччина, Аргентина. Окрім дипломатів, делегація також була представлена керівниками іноземних підприємств, ДП «ГДІП» взяв участь заступник генерального директора Дмитро Стасенко.

Щодо Міжнародного Трейд-клубу, слід зазначити, що створений він ще 1992 року і об’єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів близько 60-ти посольств іноземних держав та міжнародних організацій, зокрема входить до клубу й Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв. Основною метою діяльності згаданої організації є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України та окремих її регіонів.

В межах візиту було проведено робочу зустріч з керівництвом Вінницької області та м. Вінниця, на якій Голова Вінницької обласної адміністрації Валерій Коровій презентував Вінницьку область в розрізі економічного та експортного потенціалу, а також інвестиційні проекти, які реалізуються як по області так і по місту в цілому. Було також обговорено про перспективи розвитку регіону та можливості щодо залучень інвестицій.

В рамках робочої програми учасники делегації відвідали найпотужніші підприємства регіону. Зокрема, делегація завітала до найбільшого в Європі підприємства з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil, ТОВ «Барлінек Інвест», де ознайомились з прикладом впровадження надзвичайно успішного інвестиційного проекту (у 2017 році заплановано залучити 30 млн євро та створити 300 нових робочих місць). Також цікавим став візит до швейної фабрики ПАТ "Володарка", де вони змогли на власні очі ознайомитись із процесом виробництва та продукцією швейного підприємства.

8 вересня делегація Міжнародного трейд-клубу взяла активну участь у V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінницька область – бізнес в центрі України», який проходив за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації. Під час виступу на згаданому форумі віце-президента Міжнародного трейд-клубу, Першого секретаря Посольства Польща в Україні пані Малгожати Гавін було відзначено позитивну динаміку економічного зростання Вінничини, стабільність не тільки економічних, а й соціальних показників області. Під час форуму було підписано Меморандум про співпрацю між Вінницьким бізнес-клубом та Міжнародним трейд-клубом.