День будівельника 2016

Генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос привітав співробітників з професійним святом будівельника: «Від імені усього колективу і від мене особисто прийміть щирі поздоровлення з нагоди професійного свята — Дня будівельника. Працівники дирекції «Рембудексплуатація» роблять значний внесок у загальну справу ГДІП – забезпечення функціонування дипломатичних представництв. Ваша копітка, високопрофесійна робота отримує схвальні відгуки і подяки від посольств іноземних держав. Ми багато працюємо і маємо гідні результати. І завдяки кожного з вас імідж Генеральної дирекції тримається на високому рівні».

Цьогоріч з нагоди свята було відзначено Подякою Державного управління справами Президента України Морозову Елліну Петрівну, Грамотою Державного управління справами Президента України Гацанюк Ірину Володимирівна. Оголошено подяку генерального директора Фурс Олені Павлівні, Осадчому Олександру Миколайовичу, Петрухіну Івану Івановичу, Антонюку Григорію Сергійовичу; Почесними грамотами ГДІП нагороджено – Захарченко Ольгу Олегівну, Машковську Іванну Степанівну; Відзнакою ГДІП – Бегуна Петра Миколайовича, Хавченка Олександра Олександровича, Почесним знаком ГДІП – Губіша Сергія Вікторовича, Жадан Людмилу Антонівну. Подяку та вітання від профспілки ДП «ГДІП» отримали: Вєтров Геннадій Миколайович, Дроботун Наталія Петрівна, Слободяник Юлія Володимирівна, Осадчий Олександр Миколайович, Бєднова Ірина Львівна.

Увесь колектив ГДІП приєднується до привітань і бажає колегам сили, здоров’я та натхнення для реалізації задуманих проектів!

Нагадаємо, що дирекція «Рембудексплуатація» пропонує ремонти будівель і приміщень різної складності з обслуговуванням електричних, теплових і водопостачальних мереж, утримання приміщень, інженерних мереж і прибудинкових територій, надання комунальних послуг. Особливою послугою дирекції є цілодобова оперативно-диспетчерська служба з експлуатації та ремонту об’єктів нерухомості та інженерних мереж, що злагоджено співпрацює з аварійними службами міста Києва. Крім того, дирекція надає послуги із супроводу розробки та погодження у відповідних службах міста проектів будівництва, підготовки вихідних даних для проектування, управління та введення технічного нагляду за будівництвом, уведення в експлуатацію об’єктів і передачі зовнішніх інженерних мереж на баланс міських організацій.