День відкритих дверей у Французькому інституті в Україні

У суботу, 8 вересня 2018 року, Французький інститут в Україні провів День відкритих дверей, у внутрішньому дворі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв за адресою вулиця Гончара Олеся, 84.

Для гостей організатори підготували майстер-класи, ознайомлювальні уроки французької мови, зустрічі з цікавими людьми, конкурси та смаколики від улюблених кафе та ресторанів. Зокрема серед розваг було: караоке, кулінарні майстер-класи, хіп-хоп та брейкінг, сирна дегустація, творчий конкурс.

Візуальну насолоду забезпечили три виставки: фотографів Аделін Кель, Ільї Бел та ілюстраторів Pictoric.

Нагадаємо, що Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.

Крім Французького інституту в Україні за адресою Гончара Олеся, 84 розміщено центральний офіс державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Відомо про споруду небагато, тож усіх, хто цікавиться історією Києва та його будівель, запрошуємо прочитати матеріал у електронній версії журналу «Дипломатія без кордонів» за посиланням: http://gdip.com.ua/files/file/Diplomatic%20Ukraine/Journals/Diplomacy%20without%20Borders_3_Issue.pdf