Дипломати відвідали захід-презентацію

Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» спільно з ГО «Столичні ініціативи» 29 серпня 2017 року організували та провели захід-презентацію у приватній садибі Ігоря Добруцького. Долучилися до події Надзвичайні і Повноважні Посли іноземних держав, а саме: Азербайджану, Афганістану, Білорусі, В’єтнаму, Індонезії, Індії, Іраку, Казахстану, Марокко, Молдови, Пакистану, Португалії, Сербії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, Японії; представники посольств Естонії, Палестини, Чехії; партнери ГДІП.

Під час заходу було здійснено екскурсію садибою. Гості насолодилися неймовірною кількістю квітів, деревами, кущами, травами. Охочі, а особливо діти, годували японських коропів – кої – у штучній мальовничій водоймі. Ігор Добруцький представив програму святкування Нового 2018 року, яке відбудеться у Києві 19 грудня на Софійській площі та принагідно запросив поважних гостей долучатися. Генеральний директор ГДІП Павло Кривонос презентував фільм та видання, присвяченні Всеукраїнському фестивалю «Купальські роси», який було проведено за організаційного сприяння ГДІП у селі Немиринці Ружинського району Житомирської області 6–7 липня 2017 року за участю представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні. Також Павло Кривонос анонсував низку подій, які заплановано реалізувати Генеральною дирекцією до Нового року.

Учасникам заходу було запропоновано власноруч висадити дерева, кущі, квіти поряд з іменними деревами дипломатів-колег, висаджених у 2013–2014 роках. Зробили свій внесок у розвиток саду Посли Азербайджану, Білорусі, В’єтнаму, Індії, Індонезії, Іраку, Казахстану, Молдови, Пакистану, Сербії, Таджикистану, Узбекистану, Японії та представники посольств Палестини й Угорщини, висадивши гібіскуси, берези, будлеї та хоспи. Всі охочі могли долучитися до спортивних заходів.

Під час святкування Павло Кривонос разом з головою ГО «Столичні ініціативи» Ігорем Добруцьким та представниками дипломатичного корпусу увімкнули новорічні вогні (гірлянди) на садибі та галявині господаря. Спеціальним гостем концертної програми з нагоди дійства стала Наталія Шелепницька, народна артистка України, Посол миру, Кавалер ордену Святої Марії, жінка року та жінка третього тисячоліття.

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Узбекистану в Україні Алішер Абдуалієв від імені Посольства пригостив усіх присутніх смачним пловом. Гастрономічним партнером події була cім’я ресторанів Дмитра Борисова. Ця компанія об’єднує 14 концептуальних закладів, 7 з яких присвячені різним аспектам сучасної української гастрономії. Команда cім’ї веде активну роботу з дослідження аутентичних українських рецептів, пошуку цікавих локальних продуктів, підтримки місцевих фермерів та промоції української гастрономії в світі. Зокрема під час вечора Канапка-бар, один з ресторанів cім’ї, пригощав гостей українськими устрицями, різноманітними українськими сирами, фуа-гра, форшмаком з яблучним желе, канапками з сомом та фореллю, винами власного бренду Borysov’s GastroFamily.

Господиня «Маковецької сироварні» Ірина Дем’янюк разом з власницею ресторану «Картата потата» Дарією Малаховою пригощали смачними сирами українського виробництва, виготовленими органічним способом без хімічних домішок. Така продукція зберігає максимальну кількість корисних мікроелементів.

Гостям було представлено новий напрям діяльності ГДІП, а саме автомагазин, який призначено для реалізації на замовлення м’ясної та молочної продукції державного сільськогосподарського підприємства «Чайка», яке спрямовує свою діяльність на виробництво якісних та максимально натуральних продуктів харчування.

Відпочинок на природі створив невимушені умови для спілкування, як кажуть, «без краваток». Дипломати обмінялися думками, ближче познайомилися, адже саме такі зустрічі сприяють налагодженню контактів для подальшої взаємовигідної та продуктивної співпраці.

Захід залишив кожному учаснику приємні враження та спогади. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні та його дружина Єлєна Свєнторжецкая сказали: «Насамперед я б хотіла від чистого серця привітати весь український народ з Днем Незалежності і передати великий привіт від білоруських друзів. Хочеться побажати миру і добра, щоб наші діти були щасливі та жили в спокійному світі – це найголовніше. Сьогодні передостанній день літа і ми отримали величезне задоволення від спілкування один з одним. Хочеться сказати велике спасибі організаторам сьогоднішнього вечора Генеральній дирекції, подякувати Ігорю, господарю будинку та його дружині Олені. Такий сад, як ми побачили сьогодні, свідчить про велику працю. Я бажаю, щоб всі його рослини, дерева плодоносили і дарували світу ще більше краси. Ми отримали масу хороших емоцій і сьогоднішній вечір провели по-сімейному, дружно і мило» – зауважила пані Єлєна. «Моя дружина описала все дуже точно. Після таких слів складно щось додати. Я теж хочу привітати усіх з Днем Незалежності і побажати всього найкращого! Спасибі Генеральній дирекції, Павлу Олександровичу особисто, всьому вашому колективу, за те, що ви піклуєтеся про нас і організовуєте такі заходи», – наголосив пан Посол.