ГДІП відзначили за підтримку благодійності

23 січня 2017 року Міжнародний жіночий клуб IWCK підбив підсумки проведення 24 благодійного ярмарку. Зокрема, було визначено учасників, які зробили на заході найбільші фінансові внески: посольства Німеччини, Франції, Нідерландів, Чехії, Швейцарії, Туреччини, Великобританії, Австрії, США та Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв.

Загальна сума внеску Генеральної дирекції становить 166 тис 820 грн, за що її було нагороджено дипломом-подякою від організаторів. Загалом на ярмарку було зібрано 3 млн 711 тис 830 грн, що на 133% більше, ніж у минулому році.

Міжнародний жіночий клуб Києва – це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. На сьогоднішній організація налічує більше 200 учасників з понад 59 країн світу. Вона об’єднує представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, жінок та чоловіків, які працюють у культурних і бізнесових спільнотах, а також дружин дипломатів і бізнесменів.

Уже багато років поспіль першої суботи грудня клуб проводить благодійний різдвяний ярмарок, метою якого є збір коштів для допомоги дітям, жінкам, людям з особливими потребами та особам літнього віку.