ГДІП вітає випускників Дипломатичної академії!

06 липня 2016 року Дипломатична академія України при Міністерстві закордонних справ України провела урочистий захід з нагоди 19-го випуску магістрантів зовнішньої політики. У церемонії взяли участь Вячеслав Ціватий, ректор Дипломатичної академії, Сергій Кислиця, заступник міністра закордонних справ України та Павло Кривонос, генеральний директор ДП “ГДІП”, член спеціалізованої вченої ради Дипломатичної академії.

Дипломатична академія за двадцять два роки свого існування підготувала понад 1500 кваліфікованих спеціалістів, які стали гідним поповненням для МЗС та інших органів державної влади в Україні. У цьому навчальному закладі отримують професійну підготовку громадяни зарубіжних країн, зокрема країн-членів ГУАМ. Впродовж цього часу Дипломатична академія і Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв активно та плідно співпрацюють. Адже колективи обох установ пліч-о-пліч реалізовують проекти, які підвищують імідж нашої держави в очах міжнародної спільноти. І не важливо, хто ініціює подію, головне, що МЗС України, Дипломатична Академія та ГДІП мають одну мету – інтегрувати Україну у світовий політичний, економічний процеси, популяризувати нашу державу у світі, підвищувати її рівень як суб’єкта міжнародної діяльності.

Цього разу дипломи отримали 69 випускників академії. Ректор Академії Вячеслав Ціватий відкрив урочисту церемонію, а вручали дипломи Сергій Кислиця та Павло Кривонос. Слово було надано випускникам академії, які подякували за навчання та перспективи. З вітальними словами до випускників Дипломатичної академії України звернулися почесні гості – Надзвичайні і Повноважні Посли Юрій Кочубей, Ігор Турянський та Олександр Сліпченко.

Академія сьогодні є сучасним вищим навчальним закладом з підготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері зовнішніх відносин, впевнено продовжує збільшувати свій потенціал та виконувати важливі державні завдання. Бажаємо успіхів майбутнім дипломатам!