ГДІП запрошує на роботу!

Державне підприємство «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» запрошує на роботу.

До складу ДП «ГДІП» входять чотири дирекції, створені за основними напрямами діяльності: — «Рембудексплуатація» — капітальне будівництво та реконструкція об’єктів ГДІП, профілактичний ремонт помешкань диппредставництв та технічний нагляд за ними; — «Інпредкадри» — кадрове забезпечення представництв; — «Дипсервіс» — організація дозвілля, лікування, оздоровлення, видання книг та медіапідтримка; — «Автоцентр» — обслуговування автотранспорту. Також ГДІП надає юридичні послуги та послуги у сфері нерухомості.

Сьогодні постійні клієнти ДП «ГДІП» — це 78 іноземних дипломатичних представництв, 26 генеральних консульств, 81 почесне консульство, 18 представництв міжнародних організацій, а також чимало іноземних фірм, їх персонал і члени родин. Адже спектр послуг, які надає ГДІП, чималий.

Запрошуємо ознайомитися з поточними вакансіями ГДІП та, в разі зацікавленості, направити резюме на електронну адресу vk_gdip@ukr.net:

Провідний бухгалтер фінансового сектору

Обов'язки: ведення оперативного бухгалтерського обліку: обробка і контроль первинної документації відповідної ділянки бухгалтерського обліку; ведення обліку операцій з дебіторами та кредиторами; ведення обліку доходів підприємства; ведення податкового обліку; виставлення рахунків, формування пакетів документів для Клієнтів; формування податкових накладних, контроль та їх реєстрація у програмі М.E.DOC та відправка контрагентам; підготовка декларації з ПДВ.

Можуть стати у нагоді знання: робота з Клієнт-банком; робота з РРО (складання касової звітності, ведення касової книги, реєстрація книги КУРО в ДФС, контроль правильності ведення книги КУРО).

Посадовий оклад: 8 500 грн.


Продавець продовольчих товарів V розряду

Вимоги до кандидата: робота на реєстраторі розрахункових операцій (РРО) модель ІКС-М510 або аналог, наявність особистої медичної книжки.

Заробітна плата: 6 000 грн., надбавка за вислугу років.


Водій автобуса

Запрошуємо на роботу водіїв автобуса з досвідом роботи та знанням іноземної мови (англійська - обов’язкова) для здійснення поїздок по Україні та за кордон.


Кухонний робітник

Вимоги до кандидата: санітарна книжка, досвід роботи у сфері громадського харчування.

Заробітна плата: 4 000 грн., премії, надбавка за вислугу років.


Робітник з комплексного прибирання

Запрошуємо на роботу порядних та відповідальних людей для прибирання та утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Заробітна плата: 4 000 грн., премії, надбавка за вислугу років.

 

Шукайте завжди актуальну інформацію у розділі Вакансії

Телефон для довідок (044) 581-74-94