IV Міжнародний турнір з великого тенісу серед представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні

27-28 липня 2017 року відбувся IV Міжнародний турнір з великого тенісу серед представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, організований ДП “ГДІП”. У змаганнях взяли участь представники 8 країн та міжнародних організацій: НАТО, ОБСЄ, В’єтнаму, Мексики, Естонії, Франції, Канади та України.

Команду НАТО очолював Александер Вінніков, голова представництва, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні, а команду В’єтнаму – Нгуєн Мінь Чі, Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні. Від ДП "ГДІП" виступали: Юрій Коєв, радник генерального директора з питань безпеки, Олексій Кийков, директор дирекції “Дипсервіс”, та Анна Пятецька, заступник директора дирекції “Дипсервіс”.

Перше місце в одиночному розряді посів Міліс Ойассу, директор консульського відділу Посольства Естонії в Україні, вигравши у фіналі в Александера Віннікова. Третє місце виборола Анна Пятецька, обігравши Ніку Секара, помічника військового офіцера зв’язку НАТО в Україні.

У парному розряді перемогу здобула команда НАТО (Александер Вінніков та Ніку Секара), зупинивши у фіналі команду ДП “ГДІП” (Анна Пятецька та Юрій Коєв). Третє місце посіла команда Посольства Канади в Україні: Георгій Грущенко, працівник торгового відділу, та Віталій Фурса, партнер.