Конференція «Україна-Австрія: можливості для бізнесу та надійність інвестицій»

13 квітня 2016 року в приміщенні Торгово-промислової палати України відбулась конференція «Україна-Австрія: можливості для бізнесу та надійність інвестицій». Організаторами заходу виступили Торгово-промислова палата України, Юридична фірма «Лавринович і партнери», Агенція для залучення іноземних інвестицій Міністерства економіки Австрії «АВА Invest in Austria» та австрійська Юридична фірма «BPPA». Серед спеціальних гостей конференції були Надзвичайний і Повноважний Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрії Олександр Щерба.

В рамках конференції розглядались привілеї та можливості виходу українських компаній на австрійський ринок, захист їх активів та інвестицій, види інвестицій і привабливі інвестиційні об’єкти в Австрії, податкові аспекти австрійських інвестиційних структур та переведення бізнесу в Австрію, а також переваги та складнощі ведення бізнесу в Україні для іноземних компаній.

Серед учасників конференції були Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Македонія Столе Змейкоскі, Почесний консул Австрії в Одесі Андрій Ставніцер, представники Посольств Малайзії, Словенії та Швейцарії. Від імені Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв участь приймали генеральний директор Павло Кривонос та радник генерального директора з соціально-політичних питань Олена Богопольська.