Котеджі в оренду та на продаж 

на 01.09.2017 


вул. Тимірязєвська (Печерський р-н). Елітний триповерховий таунхаус загальною площею 400 кв.м з ліфтом, підвальним поверхом та гаражем на 2 автомобілі. Площа земельної ділянки 0,02 га. Таунхаус повністю мебльований та укомплектований сучасною побутовою технікою. В будинку є вітальня з каміном та виходом до зимового саду, кухня, кабінет, 3 спальні, пральна кімната, 5 санвузлів. Вікна фасадної частини будинку виходять на центральний ботанічний сад. Вартість оренди 7000 дол. США на місяць.

  

- вул. Лук’янівська (Шевченківський р-н). Триповерховий будинок загальною площею 1300 кв.м розташований у мальовничій історичній місцевості центральної частини м. Києва. Вузенькими вуличками від міської магістралі Можна дістатися до пагорба, який приховує в собі коріння давньої історії та пейзажів. З вікон будинку відкривається чудовий краєвид на Андріївську церкву, Покровську церкву, мечеть «Ар-Рахма», такий незвичний для урбанізованого міста. Затишний та комфортний мікрорайон із незначним рухом автотранспорту, свіже повітря. Будинок має гараж на 2 автомобілі. Для будівництва використані високоякісні матеріали. Земельна ділянка 0,42 га у приватній власності. Вартість продажу чи оренди договірна. 


вул. Редутна (Печерський р-н). Триповерховий будинок загальною площею 956,7 кв.м розміщений у престижному районі поруч із посольствами та резиденціями. Будинок має три великі вітальні площами 60,2 кв.м, 58,7кв.м та 58,0 кв.м, 18 кімнат, 5 санвузлів, гараж на 2 автомобілі. На подвір’ї можуть розміститись 6-7 автомобілів. Для будівництва та оздоблення будинку використані високоякісні матеріали (підлога паркетна, сходи мармурові, двері дерев’яні). Земельна ділянка 0,10 га у приватній власності. Вартість оренди 9 000 дол. США на місяць. Вартість продажу договірна.


- вул. Садова (Дарницький р-н, ст. метро «Осокорки»). Двоповерховий будинок загальною площею 477 кв.м з чудовим ремонтом має велику вітальню, їдальню, кухню, кабінет, 4 спальні, 4 санвузли, гараж. Земельна ділянка площею 0,75 га у мальовничому місці з власним виходом на озеро. На території є гостьовий будинок з сауною та басейном. Будинок розташований на території «Озерного господарства» з цілодобовою охороною. Вартість продажу 18 млн. 270 тис. гривень, можлива оренда за домовленістю сторін.

 

- с. Петропавлівська Борщагівка (Святошинський р-н 20 хв. їзди від площі Перемоги). Двоповерховий будинок загальною площею 520 кв.м, має вітальню з каміном, їдальню, кухню, кабінет, три спальні, гардероб, допоміжні кімнати, гостьову кімнату з міні кухнею, великий мансардний поверх з санвузлом, гараж. Замельна ділянка 0,10 га. Вартість оренди 4000 Євро на місяць.с. Романків (Обухівський р-н). Два деревяних фінських будинки площею 186 та 173 кв.м, мебльовані та оснащені побутовою технікою(все нове). У будинках є сауна, камін, 3 спальні кімнати, кабінет, 2 санвузли. Земельна ділянка під двома будинками 0,70 га з ландшафтним дизайном. Пропонуються в оренду та на продаж. Обидва будинки належать одному власнику у зв’язку з неможливістю розділення земельної ділянки. Вартість оренди та продажу договірна.

 

с. Велика Солтанівка, вул. Котовського (Васильківський р-н ) від міста 35 хв. їзди. Двоповерховий будинок (зруб) споруджено 2009 року загальною площею 600 кв.м (житлова 250 кв.м). Земельна ділянка площею 1,0 га. Будинок має 4 спальні, кабінет, їдальню, басейн, сауну. Вартість оренди договірна. Можливий продаж.


 

вул. Добрий Шлях (Голосіївський р-н). Двоповерховий новий будинок загальною площею 620 кв.м з мансардою, має дві великі зали для прийомів на 1-му та 2-му поверхах площею 40 та 60 кв.м, їдальню, кухню, 4 спальні кімнати, євроремонт, частково з меблями, гараж на два автомобілі, сауна, кімната відпочинку. Земельна ділянка площею 0,10 га. Вартість оренди та продажу договірна.

     

вул. Муромська, (Шевченківський р-н). Двоповерховий будинок загальною площею 1000 кв.м, має великий зал для прийомів, їдальню, кухню, три спальні кімнати з санвузлами, кабінет, басейн-джакузі, гардеробні кімнати. В будинку зроблено високоякісний ремонт. Земельна ділянка площею 0,10 га. Вартість оренди чи продажу договірна.

 

вул. Болгарська (с. Софіївська Борщагівка). Двоповерховий будинок загальною площею 605 кв.м з усіма комунікаціями, автономним опаленням та міською каналізацією. Будинок має велику камінну залу площею 52 кв.м, 4 спальні, кабінет, їдальню, кухню, 4 санвузли, басейн, сауну, 2 гаражі, барбекю з терасою. Земельна ділянка площею 0,20 га. Будинок розташований у 15 хвилинах їзди до Британської міжнародної школи на Нивках (вул. Толбухіна, 45). Вартість оренди та продажу договірна.

   


- с. Ходосіївка (Обухівська траса 7 км від межі міста). Двоповерховий новий будинок з підвалом загальною площею 325 кв.м. Будинок має залу з каміном, терасу, кухню з виходом на терасу, 4 спальні кімнати, кабінет, ігрову кімнату в підвалі. Кухня обладнана якісною побутовою технікою та меблями. Будинок оснащений дизель генератором (на випадок відключення центрального електропостачання), охоронною та пожежною сигналізаціями, Інтернетом, телефоном, ТV. Земельна ділянка площею 0,30 га озеленена та доглянута. Є гараж для на 2 автомобілі. Вартість оренди чи продажу договірна.

   

вул. Бучанська (Святошинський р-н, поряд ст. метро Академ. містечко). Двоповерховий новий будинок з цокольним та мансардним поверхами загальною площею 756,1 кв. м та гостьовий двоповерховий будинок загальною площею 162,6 кв.м, який має: кухню, три кімнати, 2 санвузли, басейн з каміном. Будинок має залу з каміном, терасу, кухню, їдальню 3 спальні кімнати, кабінет, 5 санвузлів, сауну, ігрову кімнату. Кухня обладнана якісною побутовою технікою. Будинок не мебльовано. Будинок оснащений дизель генератором (на випадок відключення центрального електропостачання). Земельна ділянка площею 0,10 га. Є гараж для паркування 2 автомобілів. Вартість оренди договірна.

 
 
   

- вул. Мічуріна (Печерський р-н). Триповерховий будинок з цокольним, мансардним та технічним поверхами загальною площею 1370 кв.м. Будинок оснащено ліфтом, центральною системою кондиціонування та вентиляції, двома централізованими пилососами, сучасними системами технічного забезпечення (опалення газове та сонячний водонагрівач). У будинку є вітальня з каміном та морським акваріумом, 5 спален, 11 санвузлів, сауна, басейн, турецький хамам, домашній кінотеатр. Земельна ділянка площею 0,12 га у власності. Є гараж на 4 автомобілі, а також майданчик для паркування 8 автомобілів. Для будівництва та оздоблення використані високоякісні та екологічні будівельні матаріали. Вартість продажу договірна.


- вул. Дружня (Солом’янський р-н). Будинок в 5-ти рівнях загальною площею 673 кв.м. На 1-му рівні – критий басейн з виходом в сад і закритий гараж на 2 машини, на 2-му рівні – великий зал 113 кв.м з каміном, кімната, гостьовий санвузол, на 3-му рівні – 3 спальні кімнати, 2 санвузли, на 4-му рівні – великий зал, кабінет. Усі комунікації та під’їздні дороги прокладені в 2008 році. У будинку автономне опалення, система кондиціонування, підлога з підігрівом. Земельна ділянка площею 0,13 га у власності. Вартість оренди чи продажу договірна.


- вул. Товарна (Печерський р-н). Чотириповерховий новий будинок загальною площею 810 кв.м, Будинок має велику вітальню площею 50 кв.м, кухню-їдальню 41 кв.м, сауну, басейн, гараж. Земельна ділянка площею 0,10 га. Вартість оренди чи продажу договірна.


- вул. Буслівська (Печерский р-н). Триповерховий будинок загальною площею 862,5 кв.м (поруч Посольство Литви). Будинок має великі зали для переговорів та прийомів, зручні кабінети, гараж на 2 автомобілі, подвіря для паркування автомобілів. Площа земельної ділянки 0,0794 га. Вартість оренди чи продажу договірна.


- котеджний комплекс "Італійський квартал" (Оболонський р-н). Пропонуються на продаж котеджі та таунхаузи площею від 134 до 800 кв.м із своєю інфраструктурою та кінноспортивною базою для відпочинку. Вартість продажу договірна.