Лідер року – 2018

Оргкомітет Національного бізнес-рейтингу в Україні високо оцінив результати роботи державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" та відзначив підприємство сертифікатом "Лідер року – 2018" й настінною медаллю.

Нагорода "Лідер року – 2018" підтверджує, що ДП "ГДІП" примножує свої досягнення та продовжує розвиватися завдяки влучній стратегії розвитку та ефективній роботі команди. Все це дає можливість створювати робочі місця належного рівня та робити свій гідний внесок до державної скарбниці. Зокрема, минулого року підприємство сплатило до бюджету податків та зборів на суму 308 млн 752 тисяч гривень що еквівалентно 10 мільйонів 291 тисяч 734 євро.

Окрім настінної медалі, ДП "ГДІП" отримало сертифікати за перше місце серед суб’єктів господарювання України за показником "Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг" за основним видом діяльності та за перше місце серед суб’єктів господарювання м. Києва у номінації "Результативність та рентабельність".

Такі високі нагороди є спільним здобутком усього колективу підприємства, тож вітаємо кожного працівника Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.