Мальовничими стежками осінньої «Софіївки»

Висловлюємо щиру подяку профспілковій організації ДП ГДІП та особисто Михайловій Валентині Іванівні за чудово організовану екскурсію та приємний відпочинок для наших співробітників.

21 жовтня 2018 року відбулася екскурсія співробітників дирекції «Інпредкадри» ДП ГДІП до Національного дендрологічного парку України «Софіївка», розташованого в урочищі Кам’янка м. Умань Черкаської області.

Своєю красою та вишуканістю «Софіївка» не поступається кращим паркам Європи, особливо коли золота осінь одягає в розкішні різнокольорові шати алеї та доріжки парку, обрамлені столітніми дубами, липами та рідкісними деревами.

Під час прогулянки парком нас привітно зустрічали статуї стародавніх богів (Аполлона, Амура, Венери), міфічних героїв (Паріса, Орфея), древньогрецьких філософів, мислителів та поетів (Сократа, Гомера, Евріпіда, Арістотеля).

В атмосферу стародавньої Греції запрошували Партерний амфітеатр, Острів Кохання (Анти-Цирцеї), фонтан «Змія», Великий водоспад, Єлисейські поля, підземна річка Ахеронт та дивовижна система ставків, водоспадів, каскадів, басейнів, фонтанів та гротів.

А чудового сонячного настрою додало єднання з природою.