Марафон без метушні

18 червня 2017 року о 8 ранку на вулиці Хрещатик у Києві відбудеться масштабна подія ‒ «Марафон без метушні». Вона присвячена Міжнародному дню йоги, який щороку відзначається у всьому світу під егідою ООН. Марафон відбудеться за ініціативи Посольства Індії в Україні та India Club, таким чином буде відзначено 25-річчя дружби між нашими країнами. Очікується встановлення національного та Європейського рекорду за кількістю людей, які одночасно займатимуться йогою в центрі міста.

З нагоди проведення йога-марафону, 14 червня 2017 року у Медіа-центрі ГДІП пройшла прес-конференція за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні Маноджа Кумара Бхарті, його дружини Анаміки Бхарті, генерального директора ДП “ГДІП” Павла Кривоноса, організатора фестивалю йоги і ведичної культури Максима Пушкарьова та видавця, психолога, кандидата філософських наук Інеси Кравченко.

Манодж Кумар Бхарті, посол Індії в Україні:

«Третє за ліком святкування Міжнародного дня йоги в Україні пройде в Києві з великим розмахом. Подія, що отримала назву «Марафон без метушні», є знаковою для Посольства Індії в України, важливою в житті Києва та гідним відзначенням 25-річчя дипломатичних відносин між нашими країнами. «Йога» у перекладі з санскриту означає «об'єднувати» або «приєднуватися». Практикуючи йогу, ми стаємо більш спокійними та врівноваженими, отримуємо розслаблене пружне тіло. Той, хто в мирі з самим собою, створить мирну сім'ю, мирні сім'ї утворять мирне суспільство, яке зі свого боку сформує мирні країни. І мирні країни принесуть мир усьому світові. Йога є унікальним надбанням нашого народу і вже невід’ємною частиною життєвого простору мільйонів жителів планети. Я запрошую кожного, хто зацікавлений, практикує чи хоче дізнатися більше про йогу та її вплив на наше здоров’я. Приєднуйтесь до марафону, який стартує о 8 ранку 18 червня на Хрещатику. Зробімо це разом!».