Міжнародна конференція «Мальтійський Орден та Україна: історія, сьогодення, перспективи»

05 квітня 2016 року в приміщенні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбулась Міжнародна конференція «Мальтійський Орден та Україна: історія, сьогодення, перспективи». Організаторами заходу були Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні та Київський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Під час конференції найменша держава в світі – Суверенний Мальтійський Орден представив свою тисячолітню харитативну діяльність в світі та двадцятип’ятирічну активність в Україні. З цієї нагоди до України з офіційним візитом прибув Великий Канцлер Суверенного Мальтійського Ордену Альберт фон Бозелагер. Почесним гостем був Блаженніший Любомир Кардинал ГУЗАР, Архієпископ-емерит УГКЦ.

Серед поважних спікерів також були Надзвичайний і Повноважний Посол Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Ґаззанті Пульєзе ді Котроне, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні Фабріціо Романо, Апостольський Нунцій в Україні, Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, Представник Агентства ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу, Директор Мальтійської служби допомоги в Україні Павло Тітко, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки), к.ф.н, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Петро Бех, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка В’ячеслав Мордвінцев, народний депутат України, радник Прем’єр-Міністра України, професор Віктор Єленський та співробітник НАУКМА, психотерапевт, доктор медичних наук Сергій Богданов.

Від імені Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв участь в конференції приймали генеральний директор Павло Кривонос та радник генерального директора з соціально-політичних питань Олена Богопольська.