Міжнародна наукова конференція «Україна і Грузія: століття дипломатичних відносин»

27 березня 2018 року відбулося офіційне відкриття Міжнародної наукової конференції «Україна і Грузія: століття дипломатичних відносин» у Тбіліському державному університеті імені Іване Джавахішвілі.

Учасників заходу привітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов, який побажав плідного та конструктивного діалогу, відзначивши міцні відносини між Україною та Грузією, їхнє стратегічне партнерство. Також до офіційних вітань долучилися: заступник Міністра освіти і науки Грузії Олександр Тевзадзе, ректор Тбіліського університету Георгій Шарвашидзе, голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка Сергій Корсунський і голова Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин України Ірина Матяш. Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв стала співорганізатором згаданого наукового заходу.

В перший день роботи конференції науковці зосередили увагу на темі «Дипломатичні відносини України і Грузії», на другий – «Культурна дипломатія як інструмент міжнародних відносин», що сприятиме пошукам альтернативних шляхів двосторонньої взаємодії між Україною та Грузією, та дозволить узагальнити наявний історичний досвід.