Міжнародний форум «Шляхи розбудови сталого миру для України»

27 червня 2017 року в медіа-центрі ГДІП відбувся Міжнародний форум «Шляхи розбудови сталого миру для України». Захід був організований Комісією української греко-католицької церкви «Справедливість і мир» у співпраці з Українською соціальною академією в рамках проекту «Робоча група “Justice, Peace & Democracy”» і є вже другим міжнародним форумом, присвяченим цій проблематиці.

З огляду на те, що сталий мир є критерієм, а також результатом стабільного розвитку держави, метою форуму було проаналізувати перспективні шляхи щодо розбудови миру в Україні. Форум став комунікативним майданчиком, на якому дискутували представники державної влади, науковці, вітчизняні і зарубіжні експерти.

Спікерами виступили: Андрій Васькович, президент МБФ «Карітас України»; Юрій Рубан, керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України; Алім Алієв, співзасновник громадської організації «Крим SOS»; Віолета Артемчук, координатор гарячої лінії громадської організації «Донбас SOS»; Олександр Цвєтков, Надзвичайний і Повноважний Посол України; монс. Луїс Окулік, секретар Конференції католицьких єпископів Європи; Фабіо Делла П’яцца, керівник відділу політики представництва ЄС в Україні; Штеффен Шварц, делегат «Карітас–Австрія» в Україні; о. Михайло Мельник, Голова Комісії УГКЦ «Справедливість і мир»; Петро Дарморіс, Комісія УГКЦ «Справедливість і Мир»; Андрій Сухарина, політичний аналітик фонду «Демократичні ініціативи»; Михайло Міщенко, заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова; Роман Коваль, голова правління ГО «Інститут миру і порозуміння».

Робоча група «Justice, Peace & Democracy» – це команда аналітиків, науковців, експертів, представників урядових та недержавних організацій, церков та релігійних організацій, громадських ініціатив та об’єднань, зібраних навколо проблематики розбудови й збереження миру в Україні.