Міжнародний гольф-турнір

2 червня 2018 року в Еколого-рекреаційному гольф-центрі «Козин» було проведено виїзну зустріч і Другий міжнародний турнір із гольфу. Захід організувала Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв спільно з гольф-клубом.


До турніру долучилися, зокрема, представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні: Надзвичайні і Повноважні Посли Швейцарії, Індії, Туркменістану, консули Естонії та Грузії, представники посольств США, Німеччини, Киргизстану, Казахстану й Кувейту.

Переможцями Другого міжнародного турніру з гольфу стали Ітан Левек і Дергунов Сергій. Друге місце вибороли Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні Гійом Шойрер і Олександр Буряк, а третє – Віталій Михайле й Андрій Ахтирський.

Дипломати мали можливість не тільки поспілкуватися під час гри у гольф, а й насолодилися зеленими пейзажами справжнього оазису Київщини. Адже гольф-клуб розміщено на території фантастичної краси заказника «Козинський», де є рідкісна в Україні й світі флора та фауна. Як-от латаття біле, глечики жовті, що ростуть уздовж усієї мальовничої річки Козинки, а надто сальвінія плавуча й водяний горіх – види, занесені до Червоної книги України. Казковий ландшафт формують не лише плавкі вигини річки й пагорбів, а й дубові рідколісся з домішками в’язу, осокору, тополі білої тощо. На смарагдових луках цієї природоохоронної території дипломати бачили й неперевершеної краси тварин, зосібна кулика-сороку, занесеного до Червоної книги України, чаплю сіру, мартина й крижня.

Не залишила байдужими учасників заходу й цікава виставка «Побут і мрії українців» Романа Данька, українського різьбяра по дереву й скульптора.

Партнерами турніру були компанії «ТОВ «Біокон» і «SC Formula», корпорація «Альтіс‐Холдинг», «H club».