Міжнародний трейд-клуб в Ужгороді

Японська вишня – візитівка Закарпаття. Щовесни в цьому регіоні зацвітають тисячі сакур. Найбільше їх у місті Ужгороді. Тому 14–15 квітня 2016 року для перебування іноземних дипломатів – членів Міжнародного трейд-клубу в Закарпатській області – є найбільш сприятливим часом, адже делегати зможуть не лише плідно попрацювати, а й насолодитися неймовірною атмосферою.

Сьогодні за сприяння ДП “Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв”, генерального секретаря трейд-клубу Валерія Балясного та представників органів місцевого самоврядування Закарпаття проведено першу зустріч для відкриття інвестиційної привабливості регіону.

У заходах в Ужгороді беруть участь члени трейд-клубу – представники Австралії, Аргентини, Азербайджану, Бельгії, Європейського Союзу, ЄБРР, Німеччини, Ізраїлю, Китаю, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Швейцарії, України, зокрема й Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

У будівлі обласної державної адміністрації відбулася зустріч із головою Закарпатської ОДА паном Г.Г. Москалем, презентація економічного, науково-технічного та курортного потенціалу, інвестиційних проектів регіону. Членам Міжнародного клубу було представлено роботу Закарпатської торгово-промислової палати. Також очільники регіону організували двосторонні зустрічі з представниками ділових кіл області у форматі «В2В».

Також у рамках візиту відбулася зустріч генерального директора ДП “ГДІП” Кривоноса П.О. з головою Закарпатської ОДА Москалем Г.Г., під час якої було обговорено відкриття та особливості роботи Філії ДП “ГДІП” у місті Ужгороді.