Офіси в оренду та на продаж

Ha 19.07.2018


- вул. Хмельницького Богдана, 33/34 (Шевченківський р-н). Приміщення на третьому поверсі загальною площею 190 кв.м, 6 кімнат, підсобні приміщення, приймальня, санвузол, балкон, тераса, охоронна сигналізація, проведені телефонні та комп’ютерні мережі. Фасадна старовинна будівля з місцями для паркування. Поруч знаходиться метро «Університет» та «Золоті Ворота». Приміщення вільне та готове до експлуатації. По Вашому бажанню можуть бути внесені зміни у інтер’єрі. Вартість оренди: договірна, комунальні платежі сплачуються додатково. 


- вул. Анни Ахматової, 16 Б (Дарницький р-н). Приміщення з ремонтом загальною площею 654 кв. м на 1-му поверсі з окремим входом цільове призначення: «під дитячі та учбові установи». Вартість оренди 10 дол. США за 1 кв.м на місяць. Всі витрати по утриманню приміщення та податок на землю сплачуються окремо.


- вул. Лабораторна (Печерський р-н). Офісне приміщення в трьох рівнях з окремим входом (нежитловий фонд) загальною площею 200 кв. м. Приміщення має 6 кабінетів, санвузол, кухню. Оснащено приміщення кондиціонерами та системами пожежної та охоронної сигналізації. Вартість оренди 20 дол. США за 1 кв.м на місяць, комунальні послуги сплачуються окремо.


- бульв. Дарницький, 14 (Дніпровський р-н). Приміщення в нежитловому фонді загальною площею 165,3 кв.м на 3-му поверсі (після будівельників). Вартість продажу 20,0 тис. грн.. за 1 кв.м. Можлива оренда.


- Кловський узвіз, 5 (Печерський р-н). Приміщення загальною площею 287 кв. м на 2-му поверсі. Оснащено приміщення кондиціонерами та системами пожежної та охоронної сигналізації. Вартість оренди 27 дол. США за 1 кв.м, комунальні послуги сплачуються окремо. 


- Оболонська набережна (Оболонський р-н). Офісне приміщення VIP класу на першому поверсі з окремим входом. Загальна площа приміщень 200 кв.м. У приміщеннях зроблено високоякісний ремонт (мармур, вітражні вікна та двері, внутрішні двері оздоблені різьбленням). Офіс оснащено автономною системою опалення, приплильно-витяжною вентиляцією з кондиціонуванням, захисними автоматичними ролетами на вікнах, системою відеоспостереження, охоронною та пожежною сигналізацією, тривожною кнопкою. Вхід в офіс виходить в парк та алею для прогулянок. Вартість оренди договірна. 


- вул. Десятинна (Шевченківський район). Офісний комплекс загальною площею 396,7 кв.м, що складається з двоповерхової будівлі з терасою та приміщень на першому поверсі житлового будинку. Кабінетна система планування, дві приймальні, три кухні, кімнати для відпочинку/переговорів, чотири туалетних кімнати, кімнати для охорони, підсобні приміщення, відкрита тераса площею 50 кв.м. Офісний комплекс розташований в тихому подвір’ї історичного центру міста, має два незалежних входи. В приміщеннях зроблено сучасний ремонт за авторським проектом голландського дизайнера. Вартість оренди договірна.