Офіси в оренду та на продаж

Ha 01.09.2017 


- вул. Хмельницького Богдана, 33/34 (Шевченківський р-н). Приміщення на третьому поверсі загальною площею 190 кв.м, 6 кімнат, підсобні приміщення, приймальня, санвузол, балкон, тераса, охоронна сигналізація, проведені телефонні та комп’ютерні мережі. Фасадна старовинна будівля з місцями для паркування. Поруч знаходиться метро «Університет» та «Золоті Ворота». Приміщення вільне та готове до експлуатації. По Вашому бажанню можуть бути внесені зміни у інтер’єрі. Вартість оренди: договірна, комунальні платежі сплачуються додатково. 


- вул. Гусовского, 8 (Печерський р-н). Приміщення з ремонтом загальною площею 126 кв.м з окремим входом (фонд) на першому поверсі. Офіс з новим ремонтом має 4 кабінети, два санвузли, два бойлери, 3 кондиціонери, проведена система сигналізації. Вартість оренди договірна. 


- Оболонська набережна (Оболонський р-н). Офісне приміщення VIP класу на першому поверсі з окремим входом. Загальна площа приміщень 200 кв.м. У приміщеннях зроблено високоякісний ремонт (мармур, вітражні вікна та двері, внутрішні двері оздоблені різьбленням). Офіс оснащено автономною системою опалення, приплильно-витяжною вентиляцією з кондиціонуванням, захистними автоматичними ролетами на вікнах, системою відеоспостереження, охоронною та пожежною сигналізацією, тревожною кнопкою. Вхід в офіс виходить в парк та алею для прогулянок. Вартість оренди договірна. 


- вул. Хрещатик (Печерський р-н). Під офіс закритого типу пропонується шестикімнатна немебльована квартира загальною площею 185 кв.м в самому центрі міста. У квартирі 4 спальні, 4 балкони, 3 санвузли, великі шафи-купе, бойлер, кондиціонери. В будинку чергує консьєрж, є домофон. Також пропонується в оренду підземний гараж на вул. Лютеранській. Вартість оренди договірна.


- вул. Десятинна (Шевченківський район). Офісний комплекс загальною площею 396,7 кв.м, що складається з двоповерхової будівлі з терасою та приміщень на першому поверсі житлового будинку. Кабінетна система планування, дві приймальні, три кухні, кімнати для відпочинку/переговорів, чотири туалетних кімнати, кімнати для охорони, підсобні приміщення, відкрита тераса площею 50 кв.м. Офісний комплекс розташований в тихому подвір’ї історичного центру міста, має два незалежних входи. В приміщеннях зроблено сучасний ремонт за авторським проектом голландського дизайнера. Вартість оренди договірна.