Підписання угоди про співпрацю з Ужгородським національним університетом

3 серпня 2017 року відбулася робоча зустріч ректора ДВНЗ "Ужгородський національний університет" Володимира Смоланки з Павлом Кривоносом, генеральним директором ГДІП. Під час зустрічі було обговорено основні напрями взаємодії та підписано угоду про співпрацю між Генеральною дирекцією та університетом.

У межах заходу було проведено ознайомлювальну екскурсію університетом, його аудиторіями. Також обговорено низку питань потенційних напрямів співпраці між установами. Генеральний директор ДП «ГДІП» поінформував ректора про історію створення організації, її сьогодення та про роботу дирекцій «Інпредкадри», «Автоцентр», «Дипсервіс» та «Рембудексплуатація». Також було повідомлено про роботу Філії ДП «ГДІП» в Закарпатському регіоні.

Ректор університету повідомив про можливості вишу, його міжнародну діяльність та бажання участі послів іноземних держав, акредитованих в Україні, у читанні лекцій для студентів. Також було обговорено основні напрями для практики студентів у ГДІП та направлення іноземців на навчання до університету. Майже 1000 іноземних студентів навчається сьогодні в університеті. Одним із напрямів взаємодії буде юридична та візова підтримка молоді закордону працівниками Філії.

Обидві сторони підсумували, що перемовини були корисними та плідними, отож їх результатом стало підписання згаданої угоди. Генеральна дирекція висловлює сподівання, що співпраця між установами буде взаємно корисною та активною і бажає університету процвітання.