Підписання угоди про співпрацю з КПІ

28 квітня 2016 року відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут». У заході взяли участь генеральний директор ДП «ГДІП» Кривонос П.О., радник з соціально-політичних питань генерального директора Богопольска О.М. та начальник рекламно-видавничого відділу Хоменська І.В. Університет представили перший проректор, академік НАН України Якименко Ю.І., проректор, директор видавничо-поліграфічного інституту, доктор технічних наук, професор Киричок П.О., заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Поліщук Є.І.

У межах заходу було проведено ознайомлювальну екскурсію музейним комплексом університету, його основними корпусами. Також обговорено низку питань потенційних напрямів співпраці між установами. Генеральний директор ДП «ГДІП» поінформував керівництво про історію створення організації, її сьогодення та про роботу дирекцій «Інпредкадри», «Автоцентр», «Дипсервіс» та «Рембудексплуатація». Також було повідомлено про заплановане відкриття Філії ГДІП у місті Ужгороді. Було запропоновано як один із напрямів взаємодії проведення екскурсій комплексами навчального закладу для іноземних представників, оскільки університет має багатий експозиційний матеріал.

Керівництво університету повідомило учасників заходу про можливості вишу, його міжнародну діяльність та участь послів іноземних держав, акредитованих в Україні, у читанні лекцій для студентів КПІ. Також було обговорено основні напрями для практики студентів у ГДІП.

Обидві сторони підсумували, що перемовини були корисними та плідними, отож їх результатом стало підписання згаданої угоди. Генеральна дирекція висловлює сподівання, що співпраця між установами буде взаємно корисною та активною і бажає університету процвітання.