Перемога у ХІ міжнародній спартакіаді за ГДІП

З 1 по 30 квітня у Києві відбулася ХІ Спартакіада серед працівників дипломатичних та консульських установ. Заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович відзначив, що протягом останнього року змагання набули більшої популярності серед дипломатичних служб. Про це свідчить кількість учасників – 26 команд. Минулого року їх було 10.

Розпочалася Спартакіада з волейбольних змагань. За перемогу боролися 12 команд представників Посольства Французької Республіки в Україні, Республіки Казахстан, Сполучених Штатів Америки, Ісламської Республіки Іран в Україні, Держави Ізраїль, Грузії, Федеративної Республіки Німеччина, Консультативної Місії ЄС та Місії Ради Європи в Україні, Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, а перше місце посіла команда ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».

Загалом програма турніру включала шість видів спорту: боулінг, настільний теніс, футбол, міні-гольф, пейнбол та теніс. Загалом з семи видів спорту команда ДП “ГДІП” виборола призові місця у п’ятьох, за підсумками змагань посівши перше місце у спартакіаді. Вітаємо і пишаємося нашими колегами.