Перший міжнародний гольф-турнір серед представників дипломатичного корпусу акредитованого в Україні

27 вересня 2017 року у еколого-рекреаційному гольф-центрі “Козин” відбулася виїзна зустріч та Перший міжнародний турнір з гольфу серед представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні. Дипломати відвідали екологічно-рекреаційні гольф-маршрути, насолодилися краєвидами та свіжим повітрям Київщини.

До заходу долучилися Надзвичайні і Повноважні Посли Фінляндії, Пакистану, Індії, Болгарії, Малайзії, а також представники посольств США, Естонії, Греції, Узбекистану та Індонезії.

Перемогу у Першому Міжнародному Турнірі з гольфу, який пройшов на дев’яти лунках виборов Надзвичайний і Повноважний Посол Пакистану в Україні Атар Аббас. Друге місце – Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, а третє – перший секретар посольства Індонезії в Україні Дату Персада.

Учасники заходу також насолодилися українською традиційною випічкою та екологічною продукцією партнерів гольф-клубу, витворами українських майстрів та сучасним українським гончарством. Особливістю заходу став традиційний узбецький плов, щедро запропонований гостям Посольством Республіки Узбекистан в Україні.