Представники трейд-клубу ознайомилися з можливостями ГДІП

22 лютого 2018 року відбулася зустріч делегації Міжнародного трейд-клубу з топ-менеджментом Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв для ознайомлення з можливостями організації, обміну думками та поглиблення взаємодії.

Міжнародний трейд-клуб – це громадська організація, створена в грудні 1992 року. Сьогодні клуб об'єднує керівників та працівників торгово-економічних відділів понад 60 посольств іноземних держав, міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Співробітники ДП “ГДІП” також є членами трейд-клубу.

Основною метою діяльності згаданої громадської організації є інформування іноземних дипломатів про економічний, експортний, науково-технічний потенціал України, а також окремих регіонів, надання українськими центральними та місцевими органами державної влади сприяння в залученні інвестицій, встановленні безпосередніх контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями. Члени організації регулярно відвідують регіони України, у яких беруть учать у зустрічах з керівництвом, представниками ділових кіл, у інформаційних та фінансових форумах, знайомляться з роботою підприємств.

До зустрічі, яка розпочалася з медіа-центру ГДІП (вул. Пирогова, 6-А), долучилися понад 40 міжнародних представників, зокрема, радники посольств Аргентини, Болгарії, Грузії, Ізраїлю, Канади, Мексики, Молдови, Польщі, Узбекистану, Фіндляндії та інші члени трейд-клубу.

Після спілкування з генеральним директором ГДІП Павлом Кривоносом, який розповів про структуру підприємства, реалізовані ідеї та перспективи розвитку, учасники заходу прослухали інформацію про винаходи, які розробляють спільними зусиллями в університеті КПІ. Зокрема, особливий інтерес викликали здобутки студента першого курсу хіміко-технологічного факультету НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», дійсного члена Київської Малої академії наук Миколи Іванченка. Його проект «Адсорбент для нафти і нафтопродуктів у середовищі води та підвищеної вологості на основі гідрофобізованого перліту» спочатку переміг на Всеукраїнському конкурсі «Intel EKO Україна», а потім у 2017 році отримав золоту медаль переможця в Міжнародному конкурсі наукових і мистецьких проектів учнів середніх загальноосвітніх шкіл «Genius» у Нью-Йорку. Впровадження проекту надасть можливість очищати поверхню природних водоймищ від нафти й нафтопродуктів. Він розрахований для використання під час ліквідації наслідків техногенних аварій. Науковий керівник молодого українського генія – Олексій Миронюк, – кандидат технічних наук, доцент кафедри хімічної технології композиційних матеріалів КПІ ім. Ігоря Сікорського представив спеціальну термостійку фарбу та гель, який локалізує осередок спалаху. Такі проекти можуть привабити іноземні інвестиції, тож зустрічі у подібному форматі заплановано започаткувати в медіа-центрі на постійній основі.

Протягом дня члени клубу відвідали окремі об'єкти підприємства та ознайомилися з його виробничими потужностями та основними напрямами роботи. А саме, було проведено екскурсію біля центрального офісу ГДІП, де презентовано реконструйовану та оздоблену арку, яка є репродукцією входу до колишньої Філії ГДІП у Ялті (більше інформації тут: посилання на новину про арку), представлено гастроном та причеп на колесах, які реалізують молочну та м’ясну продукцію ДП “Чайка”. Після цього делегація відвідала дирекцію “Автоцентр”, яка є сучасним центром ремонту та діагностики транспорту, має криті та відкриті стоянки, які користуються попитом, та свій автопарк.

Ансамбль співробітників ГДІП “Калиновий гай” української піснею зустрів гостей у спортивно-дипломатичному клубі ГДІП на Трухановому острові, який став завершальним пунктом за маршрутом делегації.

Перший заступник президента громадської організації «Міжнародний Трейд-клуб в Україні» Андраш Кадар високо оцінив рівень організації заходу, відзначивши, що успішна презентація інвестиційних проектів, які розробив колектив ГДІП, сприятиме поглибленню міжнародної співпраці та популяризації України у світі.