Прем’єр-міністр ЦАР на Закарпатті

У понеділок, 30 жовтня 2017 р., з робочим візитом в місто Ужгород прибув прем’єр-міністр Центральноафриканської Республіки пан Фірмін Нгребада. Робоча зустріч відбулася в Закарпатській обласній державній адміністрації за участю голови Закарпатської ОДА Москаля Геннадія Геннадійовича, заступника голови Закарпатської обласної ради Грицика Петра Васильовича, та керівника філії ДП «ГДІП» в Закарпатському регіоні Мегели Романа Романовича.

В зустрічі також брали участь Почесний консул Словацької Республіки в м. Великий Березний Адамчук Олег Іванович, Ужгородський міський голова Андріїв Богдан Євстафійович, Почесний консул Чеської Республіки в місті Ужгород Ковчар Отто Олександрович, Мегела Роман Іванович.

Прем’єр-міністр Центральноафриканської Республіки пан Фірмін Нгребада відвідав філію ДП «ГДІП» в Закарпатському регіоні з метою налагодження міжнародних зв’язків та подальшої плідної співпраці.

Також прем’єр-міністра Центральноафриканської Республіки пана Фірміна Нгребада прийняв ректор Ужгородського національного університету Володимир Смоланка. Керівник УжНУ ознайомив гостя з африканського континенту з історією та сьогоднішнім днем одного з провідних вишів України, розповів про спеціальності, яким навчають в університеті, зокрема й студентів-іноземців з країн Африки і Азії.

На фото: Мирослава Лендьел – проректор з питань міжнародного співробітництва, пан Фірмін Нгребада - прем’єр-міністр Центральноафриканської Республіки, Володимир Смоланка - ректор УжНУ, Роман Мегела - директор Філії ДП “ГДІП” у Закарпатському регіоні