Прес-конференція з актуальних питань зовнішньої політики України та політики безпеки

04 квітня 2017 року в прес-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України провів прес-конференцію з актуальних питань зовнішньої політики України та політики безпеки.

Зі вступним словом захід відкрив Перепелиця Григорій Миколайович, український політолог, конфліктолог-міжнародник, директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України, який висвітлив питання відносин Україна-НАТО.

Потєхін Олександр Володимирович, доктор історичних наук, з 2000 по 2005 рр. керівник політичної секції Посольства України в США (м. Вашингтон), ознайомив присутніх із новітніми тенденціями в українсько-американських відносинах, а Василенко Володимир Андрійович, український правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор, з 2006 по 2010 – представник України в Раді ООН із прав людини – з питанням судового процесу в Гаазі за позовом України проти Росії, його прогнозованих результатів та міжнародними наслідками від запровадження блокади на Донбасі.

У заході взяли участь понад 30 представників дипломатичних місій, наукових кіл та засобів масової інформації.