Державне видавництво «Преса України» — потужне спеціалізоване підприємство, що об’єднує кілька технологічно, економічно й організаційно пов’язаних профільних виробництв поліграфічної галузі.

Щороку Видавництво випускає у світ чималий асортимент поліграфічної продукції, популярність якої обумовлена поєднанням багаторічного досвіду і традиційно високої якості із сучасним дизайном і новітніми технологіями виконання. Багатий каталог власної продукції Видавництва включає відривні і фотокалендарі різної тематики, поліграфічну продукцію для ділових людей, вітальні листівки й адресні папки, грамоти, дипломи і бланки, сувенірні видання, дитячі книги і товари для школярів…

Окрім цього видавництво «Преса України» надає повний цикл поліграфічних послуг — від розробки оригінал-макету і високоякісного друку до поекземплярного пакування готового накладу. Для замовників — розробка корпоративного стилю, макетування й друк повного набору поліграфічної продукції для ділового спілкування з елементами корпоративної ідентифікації: офіційні бланки, візитки, календарі, нотатники, щоденники, рекламні проспекти та брошури, ілюстровані каталоги.

У видавництві працюють кваліфіковані фахівці, які вдосконалюють свій професійний рівень відповідно до сучасних вимог поліграфічної галузі, успішно опановують новітні поліграфічні технології, примножуючи славні традиції та здобутки флагмана української друкарської галузі.

Контакти:

03047, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 50.

Відділ по роботі з замовниками та продажу поліграфічних послуг

Тел.: +38 (044) 454-83-50

Email: sales@pressa.gov.uainfo@pressa.gov.ua

www.pressa.gov.ua