Продовження змагань серед працівників дипломатичних та консульських установ

5-6 травня 2018 року представники Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв взяли участь у змаганнях з більярдного спорту «Пул» та пейнтболу в рамках XІІ Спартакіади серед працівників дипломатичних та консульських установ, розташованих у місті Києві.

В перший день відбулись змагання з більярдного спорту. Команда ДП «ГДІП» змагалась разом з 9 іншими командами і посіла третє місце. Перше та друге місця вибороли команди Міністерства молоді та спорту України, та Посольства Республіки Казахстан.

На фотографії зліва на право: Ковтун Ігор Васильович, головний суддя змагань та Романюк Артем Аркадійович, радник генерального директора ДП «ГДІП» з загальних питань

На другий день 14 команд взяли участь у змаганнях з пейнтболу. Переможцями стали команда Посольства Республіки Казахстан, друге місце посіла команда ДП «ГДІП», а третє – команда Міністерства закордонних справ України.

Команди ДП «ГДІП», Посольств Федеративної Республіки Німеччина, Держави Ізраїль, Республіки Кіпр та ОБСЄ Переможці змагань: Команди МЗС, ДП «ГДІП» (верхній ряд зліва на право), Посольства Республіки Казахстан (нижній ряд)