Проведено семінар для співробітників іноземних представництв

Одним із завдань дирекції «Інпредкадри» ДП «ГДІП» є надання консультацій з питань оподаткування іноземних представництв. Так, 20 грудня 2016 року дирекція провела семінар «Зміни законодавства України щодо оподаткування іноземних представництв». Захід відбувся у новому прес-центрі ГДІП, спеціально обладнаному сучасною комп’ютерною, відео- та аудіотехнікою, що розташований за адресою вул. Пирогова, 6-А.

У семінарі взяли участь 45 співробітників іноземних представництв, зокрема Посольства Франції, Представництва Міжнародного медичного корпусу, Представництва Бі-Бі-Сі, Представництва Гертнер Сервic ГмбХ, Софарма, Ріхтер Гедеон Нрт, Бектел Інтернешнл Сістемз, Марубені, Коммерцбанк АГ, Проекту технічної допомоги «Посилення спроможності учасників виборчих процесів», Відокремленого підрозділу міжнародної неурядової організації з безпеки та ін.

Співробітники ГДІП пройшли навчання на робочих місцях – для них було організовано он-лайн транслювання на сайті Генеральної дирекції.

На семінарі розглянули питання звітності представництв нерезидентів, списання та ліквідація основних засобів, а також загальні питання, що можуть стосуватися кожного, зокрема «авансових звітів», підвищення кваліфікації, стажування, навчання працівників та ін.

Під час перерви на каву присутні з задоволенням переглянули фільм про екскурсійну поїздку представників іноземного дипломатичного корпусу до міста Ужгорода.

Учасники високо оцінили рівень організації семінару, лекторський склад, актуальність тематики, роздатковий матеріал, а також відзначили гарні умови. Вони запропонували й надалі проводити семінари у прес-центрі ГДІП – зручному та добре технічно оснащеному.