Проведено третій тенісний турнір

Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв провела чергове спортивне змагання за участю представників посольств іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Цього разу тенісний турнір відбувся на території Міжнародної тенісної академії у місті Києві.

Захід відбувся за участю 20 гравців 1 березня 2016 року. У спортивному змаганні взяли участь Красімір Мінчев, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Болгарія та його колеги Калін Калчев, І секретар, Петр Танєв, радник (освіта і наука), Сімеон Сімеонов, військовий аташе; Олександр Гоголадзе, другий секретар Посольства Грузії в Україні; Нгуєн Мінь Чі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки В’єтнам в Україні та його колеги Нгуєн Куанг Лам, перший секретар, Ле Чи Зунг, помічник військового аташе, Нгуєн Тхай Нінь, другий секретар, Фан Дик Нгіа, другий секретар, Нгуєн Ван Хієн, аташе; Олександр Вінніков, директор Офісу зв’язку НАТО, Світлана Ротаєнко, керівник проектів та Наталья Шмелева, керівник з фінансових і адміністративних питань Центру інформації та документації НАТО; представники Посольства Латвійської Республіки Ренарс Волкс, Яніс Легздінс, Іварс Ківлінс, Армандас Барановскіс. Генеральну дирекцію у змаганні представляли Юрій Коєв, радник генерального директора з питань безпеки та Віктор Максимов.

Після тривалої парної боротьби у фінал вийшли представники Грузії, НАТО, В’єтнаму та Болгарії. Переможцями тенісного турніру стали Олександр Вінніков та Олександр Гоголадзе. Срібну медаль вибороли Нгуєн Мін Чі та Нгуєн Тхай Нінь. Третє місце посіли Красімір Мінчев і Петар Танев. Решта учасників турніру отримали від ГДІП грамоти за участь.

Дипломати не лише отримали неабияке задоволення від змагання, а й провели незабутній відпочинок. Цьому сприяла атмосфера дружньої гри.