Пішохідна екскурсія «Шевченко і Київ»

11 березня 2017 року з нагоди 203-річниці з дня народження Тараса Шевченка співробітники дирекції «Дипсервіс» організували та провели пішохідну екскурсію «Шевченко і Київ», в якій взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Кіпру, дружина Надзвичайного і Повноважного Посла Малайзії та співробітники посольств ФРН і Франції.

У Національному музеї Тараса Шевченка дипломати ознайомилися з життєвим шляхом та творчим доробком генія українського народу, пройшлися затишними музейними залами й помилувалися малярською спадщиною Тараса Шевченка, що входить у золотий фонд української культури.

Далі вони відвідали його літературно-меморіальний будинок-музей, де оглянули експозицію, що розкриває тему перебування поета у Києві під час трьох його приїздів на Батьківщину. Співробітників іноземних представництв надзвичайно вразила фондова колекція музею, що складається з унікальних цінностей: його меморіальних речей, автографів, фотографій, перших творінь тощо.

Родзинкою екскурсії став пам’ятний подарунок від музею - роздруківка віршу «Заповіт» рідною для кожного учасника мовою - грецькою, англійською, французькою та німецькою.