Семінар «Діяльність іноземних представництв в Україні та особливості оплати праці в 2018 році»

28 лютого 2018 року у Медіа-центрі Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв відбувся семінар «Діяльність іноземних представництв в Україні та особливості оплати праці в 2018 році» з метою підвищення кваліфікації співробітників іноземних представництв. У заході взяли участь представники посольств, іноземних представництв та проектів технічної допомоги: Німецького культурного центру «Ґете-Інститут» при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина, Посольства Великобританії, Посольства Держави Ізраїль, Посольства Португалії, Представництва Європейського Союзу в Україні, Представництва Офісу зв’язку НАТО, Представництва «Кімбрія Юнігрейн А/С», Представництва «Гертнер Сервic ГмбХ», Представництва «Коммерцбанк АГ», Представництва «Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн», Проекту Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Проекту МТД «Програма ефективної та відповідальної політики», Програми МТД ДОБРЕ та інші.

Учасники семінару послухали доповідь директора Харківської консалтингової компанії «Велні», незалежного консультанта-практика з питань оподаткування, бухгалтерського обліку, економіки та фінансів, кандидата економічних наук – Вікторії Величко та розглянули актуальні питання Пенсійної реформи, діючих соціальних гарантій для українського персоналу іноземних представництв – нерезидентів. Звернули увагу на правильність нарахувань за листами тимчасової непрацездатності та декретними, необхідність здійснення індексації заробітної плати, оплати праці за дні відрядження під час виїзду за кордон. Особливу увагу загострено на введенні нових штрафних санкцій щодо інспекційних перевірок з питань оплати праці та акцентовано увагу на можливостях зменшення їх розміру.

Семінар було проведено в інтерактивному режимі. Присутні мали нагоду поставити запитання, котрі виникли під час виступу доповідача, та поділитися власним досвідом.

Під час проведення заходу присутні переглянули фільм про офіційний візит представників дипломатичного корпусу до міста Запоріжжя, організований співробітниками Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв у 2017 році, та презентацію нової послуги ГДІП щодо позаофісного зберігання документів.

Учасники високо оцінили рівень організації семінару, лекторський склад, актуальність тематики, роздатковий матеріал, а також відзначили гарні умови роботи Медіа-центру.