Сорочинський Ярмарок

22–27 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройшов Сорочинський ярмарок, колоритно описаний в однойменній повісті генія світової літератури Миколи Гоголя. Слід відзначити, що ярмарок є найбільшим в Україні і найбільш відомим за її межами, а його унікальність полягає в тому, що він започаткований ще у XVIII столітті.

Вже 25 років поспіль Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв працює для популяризації позитивного іміджу України в різних напрямах, зокрема й культурному. Ансамбль ДП «ГДІП» «Калиновий Гай» популяризує українську пісню та музику серед представників дипломатичних місій, акредитованих в Україні. Відвідувачі ярмарку не перший рік потішаться виступами ансамблю.

Цьогоріч «Калиновий Гай» узяв участь у фестивалі народної творчості «Ярмаринка», який проводився у рамках програми культурно-мистецьких заходів ярмарку, і отримав грамоту та диплом лауреата 1 ступеня.

Окремо грамотою та дипломом лауреата 1 ступеня було відзначено солістку ансамблю «Калиновий Гай» Ліну Царук, інспектора з контролю за технічним утриманням будинків дирекції «Рембудексплуатація». Колектив ГДІП вітає своїх колег і бажає подальших творчих успіхів.