Святковий перегляд українського мультфільму “Викрадена Принцеса” англійською мовою

24 березня 2018 року за сприяння ДП «ГДІП» відбувся святковий перегляд нового мультфільму українського виробництва – «Викрадена Принцеса» англійською мовою в найбільшій кіностудії Східної Європи FILM.UA, де цей анімаційний фільм було створено.

«Викрадена Принцеса» – це дивовижна історія, що трапилася у чарівному місті Києві за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але з’явився злий чаклун Чорномор і викрав Мілу, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за вкраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

Програма заходу полягала у перегляді анімаційного фільму, екскурсії по кіностудії FILM.UA з відвіданням павільйонів, студії звуку та дубляжу, студії анімації та кімнати Motion Capture, де актор, що виконував роль персонажів мультфільму, у спеціальному костюмі з сенсорами продемонстрував як магічні герої були втілені у життя.

Список гостей налічував більше 100 учасників, серед яких дипломати та представники міжнародних організацій з більш ніж 10 країн світу, з них з: Італії, Франції, Чорногорії, Румунії, Молдови, Іспанії, Індії, Німеччини, Литви, Швейцарії, Бельгії, Казахстану. На заході були присутні посли, їх сім’ї, члени клубу дружин послів – ASCK, представники міжнародної спільноти, члени міжнародного жіночого клубу IWCK та Трейд Клубу.