Святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між В’єтнамом і Україною та візит до Харківського заводу ім. Фрунзе 

22 березня з нагоди святкування 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Соціалістичною Республікою В’єтнам та Україною, співробітники ДП «ГДІП» були запрошені на урочистий прийом у Харкові, організований Посольством В’єтнаму. Делегація у складі першого заступника генерального директора, радника генерального директора, начальника відділу нерухомості та договорів, директора дирекції «Автоцентр» та заступника головного бухгалтера на прийомі привітали Надзвичайного і Повноважного Посла В’єтнаму в Україні зі святом та отримали незабутні враження від культурної частини заходу. 

Також під час поїздки представники делегації відвідали Харківський ПАО «Завод Фрунзе», де ознайомились з продукцією заводу, провели переговори з керівництвом технічного відділу заводу та розробниками замовлення ДП «ГДІП», а саме пересувного санітарно-побутового пункту, що виготовляється для передачі 57-ій мотопіхотній бригаді Збройних сил України. 

У вільний час співробітники ДП «ГДІП» пройшлись вулицями Харкова, оглянувши пам’ятки архітектури та визначні місця міста.