Святкування 26 річниці створення ДП «ГДІП»

Святкування своєї 26 річниці заснування Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв розпочала з толоки на Трухановому острові. Державне підприємство «ГДІП» дбає не тільки про збереження пам’яток архітектури, а й про стан довкілля.

Спочатку працівники «ГДІП» отримали інвентар та ознайомилися з об’ємом роботи. Кожна дирекція мала свою ділянку роботи. Загалом, під час толоки від побутових відходів прибрали майже 5 гектарів території острову. У заході взяли участь понад 300 працівники чотирьох дирекцій ДП «ГДІП», було також задіяно техніку дирекції «Автоцентр».

Варто зазначити, що до толоки на Трухановому острові долучилися і запрошені гості. Зокрема, дуаєн дипломатичного корпусу, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану Нурберди Аманмурадов, Надзвичайні і Повноважні Посли Афганістану, Білорусі, Молдови, Таджикистану, представники дипломатичного корпусу та члени Міжнародного трейд-клубу, які зробили свій внесок у збереження навколишнього середовища, висадивши нові саджанці дерев на острові.

Після колективного прибирання, о 13.00 розпочалося офіційне святкування річниці створення «ГДІП». Відбулося урочисте нагородження кращих співробітників організації. Нагороджували працівників Почтовий Віталій Семенович – голова київського міського комітету профспілки працівників Державних установ м. Києва та Ільтьо Ігор Михайлович – заступник керівника Управління забезпечення протокольних заходів, керівник відділу.

Після прибирання задоволеними залишилися всі, хто долучився до згаданої ініціативи. Своїми діями ми повертаємо Києву його неповторне обличчя. Прибирання – це наш перший крок задля іміджу столиці.Також на гостей чекали виступи джазового музиканта Олега Шака та відомого колективу «Авіатор». Завершився захід частуваннями.