Церемонія закладення каменю на будівництві Резиденції Посла Республіки Корея в Україні

1 жовтня 2018 року відбулася урочиста церемонія початку будівництва резиденції посла Республіки Корея в Україні за адресою вул. Мічуріна, 12–14. До заходу долучилися представники Посольства Республіки Корея в Україні, Міністерства закордонних справ Республіки Корея, Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв, партнери, запрошені гості та ЗМІ.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу подякував українським колегам та друзям за допомогу в організаційних питаннях, пов’язаних з початком будівництва, і підтримку протягом усіх років налагодження роботи за цим напрямом, зокрема державним службовцям України та співробітникам ГДІП. Посол розповів про свої великі сподівання, що будівництво вдасться закінчити до вересня 2019 року, використавши найбільш сучасні матеріали та технології. Тож ця споруда буде подарунком не лише для Кореї, але й для України. “Україна – могутня країна з великим потенціалом. В цій державі є високорозвинені технології, що дають можливість проектувати та виготовляти літаки та космічні кораблі. Водночас тут живуть дуже творчі й талановиті люди. Ми прагнемо об’єднати найкращі здібності корейського народу з українським і одержати неймовірний результат”.

Пан Посол наголосив, що резиденція створить можливість в майбутньому налагоджувати співпрацю під час зустрічей у приємній атмосфері, аби Україна стала стратегічним партнером Республіки Корея, а відносини між нашими країнами міцнішали.

З вітальними словами також виступили перший посол України в Кореї Михайло Резнік та Сергій Тарута, народний депутат Верховної Ради України, які привітали представників Республіки Корея з визначною подією та побажали вдалої реалізації проекту.