Театр “Романс” зустрів гостей

Восьмого квітня Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв із працівниками 20 дипломатичних місій, політичними та громадськими діячами відзначили Міжнародний день ромів у Київському академічному театрі “Романс”.

Від імені ГДІП учасників заходу привітав генеральний директор Павло Кривонос: “Уже традиційно ми і представники дипломатичного корпусу зустрічаємося з колективом театру “Романс” напередодні дня заснування ГДІП, щоб розпочати таким яскравим заходом святкування. Цьогоріч 29 квітня Генеральній дирекції виповнюється чверть століття”. Павло Кривонос подякував художньому керівникові, народному артисту України, актору, режисеру Ігорю Крикунову та його родині, засновникам театру, – дружині Людмилі та донці Жанні, а також іншим не менш відомим і надзвичайно талановитим артистам за те, що протягом діяльності ГДІП є її незмінними партнерами.

Кожен присутній на заході завдяки надзвичайно яскравому концерту відчув атмосферу свята, адже учасників театру об’єднує любов до культури свого народу, дбайливе ставлення до його традицій і багатий професійний досвід. Святковий концерт став гідною ілюстрацією того, що роми – це талановитий, волелюбний і гордий народ, який не менше інших прагне розуміння й підтримки.

Після заходу присутні обмінялися позитивними враженнями й чекають на продовження святкування вже восени, коли буде проведено Міжнародний фестиваль циганської культури “Амала”.