У Харкові бійцям 57-ї окремої механізованої бригади передано мобільний лазнево-пральний комбінат

16 серпня 2017 року делегація ДП «ГДІП», на чолі з першим заступником генерального директора Сергієм Бондаренком, урочисто передала майору Сергію Мамонову мобільний лазнево-пральний комбінат, який придбано за добровільні внески трудового колективу генеральної дирекції для воїнів 57-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, які зараз виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Мобільний лазнево-пральний комбінат – це великий причеп на колесах, у якому розміщено душовий відсік, розрахований на 3 особи, дві пральні машини, дві еклектичні сушарні, раковину та сауну на 5 осіб одночасно. Для забезпечення її роботи у тильній частині вмонтовано потужний бензиновий двигун, два водяні насоси, а також передбачено піч, що працює на твердому пальному.

На фотографії зліва направо: Микола Гордієнко, директор Дирекції «Інпредкадри» ДП «ГДІП»; Євген Пряженцев,спеціаліст з методів розширення ринка збуту ПАТ «Завод Фрунзе» в м. Харків; Олександр Василенко, голова правління ПАТ «Завод Фрунзе» в м. Харків; Сергій Бондаренко, перший заступник генерального директора ДП «ГДІП»; представник ПАТ «Завод Фрунзе» в м. Харків; Олена Трофіменко, начальник Відділу нерухомості та договорів ДП «ГДІП»; Михайло Колядін, уповноважений з антикорупційної діяльності ДП «ГДІП»; Тамара Кузик, заступник головного бухгалтера ДП «ГДІП»; Володимир Нецора, директор Дирекції «Автоцентр» ДП «ГДІП»; інженер-конструктор ПАТ «Завод Фрунзе» в м. Харків; представник ПАТ «Завод Фрунзе» в м. Харків; Олександр Сисенков, начальник Відділу публічних закупівель, голова тендерного комітету ДП «ГДІП».

 

Повідомлення Медіа-центру Міністерства Оборони України в м. Харків