У Києві відбувся 24-й щорічний благодійний ярмарок

Уже багато років поспіль першої суботи грудня Міжнародний жіночий клуб Києва проводить на столичному НСК «Олімпійський» благодійний різдвяний ярмарок, метою якого є збір коштів для допомоги дітям, жінкам, людям з особливими потребами та особам літнього віку. Це своєрідний жест підтримки українців, жест солідарності та братерства.

На цьогорічному ярмарку свої стенди представили 41 посольство іноземних держав, а Україну традиційно представила Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв.

Відвідувачі куштувати національну їжу, напої, мали нагоду придбати одяг, книги, предмети побуту, сувеніри, речі ручної роботи тощо. Протягом усього ярмарку лунала національна музика, виступали музичні й танцювальні колективи з усього світу. Для охочих спробувати щастя в лотерею розігрували цінні призи, зокрема авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів, готелів, посольські кошики та інше.

На заході було зароблено понад 3 млн грн. Традиційно, усі зібрані на ярмарку кошти буде передано через гранти на благодійність. ГДІП також зробила свій внесок у цю шляхетну справу, а саме майже 170 000 грн. Зокрема, передала до фонду: 90 000 грн як генеральний спонсор, 41 000 грн від продажу товарів і безпрограшної лотереї на заході та понад 35 000 грн від реалізації квитків.

Найактивнішими спонсорами, які забезпечили товари для стенду та безпрограшної лотереї ГДІП стали: ДП «Чайка», ГО «Оберіг часу», ДП «Сантрейд», компанія «Росинка», корпорація «Оболонь», а також заміський клуб «Grand Admiral Resort & SPA».